2737
2734
عنوان

دخترم زشته😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 15912 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یعنی چی مظلومم،نمی تونم جواب بدم😐

بزن تو دهن هر کی که به فرشته ی معصومت توهین کرد

بخدا این حرفا از همین الان رو بچت تأثیر میذاره،گناه داره😞

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
نه جدی میگن شوخی نمیکنن

نه بچه ی منم میگن زشته که چش نخوره

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2728
ای جووون من این ک خیلی خوشگل و گوگولیه حیفت نمیاد از این بچه میگی زشت ؟دیدت ب دنیا زشته عزیزم

من نمیگم بسکه بقیه گفتن دارم باور میکنم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

وا چیش زشت بچہ بیچارہ بعدشم حتی اگہ زشت باشہ ھم بہ کسی مربوط نیست ۔اولا سعی کن برات مھم نباشہ کی چی میگہ دوما انقدر جلوی بقیہ قربون صدقہ بچت برو وازش تعریف کن کہ کسی نتونہ بہ بچت چیزی بگہ مادر باید ھمیشہ ارج وقرب بچشو بالا ببرہ

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2738

چقد ملت بی ادبن تو امصات نوشتی بعد ۱۱ سال بچه دار شدی.

تا نمیاری ملت دیوانه ت میکنن میاریم عیب میذارن روش.

بگو بچه خودمونه رو تخم چشمای من و شوهرم جاشه

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

میخوای تعریف بشنوی اصلا لازم به این حرفا نیست

اکثرمون بچه دوست داریم و اگه هرکسی بدون هیچ حرف خاصی عکس بچشو بذاره از ته دلمون میگیم نازه و قربون صدقش میریم.. اصلا نمیتونم باور کنم کسی همچین حرفی بهت زده باشه!!!!!! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

تو مادرشیا هر کی هر چرتی گفت تو که نباید تکرار کنی خدا بهت عروسک داده قدرشو بدون اینجور حرفا بار منفی داره مراقب باش. کلا یه سریا زاده شدن راجب بچه و زایمان مردم حرف مفت بزنن مثل اینکه دور شما زیاده خیلی فحش ها تو ذهنم بود ولی دیگه تایپ نمیکنم.😐

عکس بچتون رودیدم.اجساس میکنم خودتون زیبا هستید برای همین توقع از بچه بالا رفته

اره میگن به کی رفته شبیهت نیست

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2706