1822
1823
عنوان

دخترم زشته😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 4529 بازدید | 152 پست

دیگه اجازه نمیدم بهش چیزی بگن از الان نباید پشتشو خالی کنم دخترم یه مادر داره که مثل کوه پشتشه این معجزه خداس 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چ نازه😍 والا بچه ب این گوله نمکی نذار از الان این حرفو بزنن فردا رو بچت و روحیش تاثیر میذاره ها

۷۷کیلو بودم ۷۳کیلو ۸۰۰ شدم ۶۵ کیلو خواهم شد ۶۳ کیلو خواهم ماند   جز تو چی میخوام __♡___\/_\/ من چیزی به غیر بودن از تو نمیخوام♾
1825

چقد نااااااازه و خوشگل هزار ماشالا

۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق های زندگیم افتاد.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩کسى که انسانی را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود...خانما لطفا توجه کنید انقد تا یه چیز میگم نگید امضاتو نگاه کن، یعنی شماها فرق خیلی چیزارو نمیدونید واقعا؟ اگه یکی از عمد بهتون ضربه بد و جبران ناپذیر بزنه شما هیچی نمیگید میگید ولش کن اگه بخوام دعواش کنم سرم میاد؟ نخیر امضای من واسه اینجور موارد نیست، واسه مواردی هست که کسی یه کار بدی کرده که فقط و فقط به خودش مربوطه و به خودش بد کرده اونموقع است که ما حق نداریم طرف رو سرزنش کنیم و مسخرش کنیم و چماق کنیم بکوبیم تو سرش، یه مثال میزنم دقت کنید فقط یه مثاله یعنی اگه یه آدم یه ادم رو به عمد بکشه خانواده ش حق ندارن سرزنشش کن؟؟؟ باید بترسن که اگه سرزنشش کنن سرخودشون میاد؟؟؟ نخیر اون واسه موارد دیگه هست بذارید مثال بزنم مثلا یکی معتاده یا بیکاره یا خانوادش بی پولن، مستاجرن، هرکی از راه میرسه حق نداره سرزنشش کنه مثلا وقتی بهت بی احترامی کردن بخوای جوابشونو بدی بگن ساکت شو تو که هنوز خونوادت مستاجرن!!! و به غریبه ها مربوط نیست بخوان بهش سرکوفت بزنن و اگه این کارو کردن نمیمیرن تا سر خودشون بیاد... حالا فهمیدید معنی این جمله رو؟ لطفا تا هرچی شد نگید نگا به امضات کن...

ماشللله هزار ماشالله چه نازه 😍دعا کن برای منم معجزه بشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
خیلی نازه خدابه منم بده😔درست شبیه دخترت مشکلتون چی بود 

انشالا میده فقط صبر کن،تنبلی تخمدان داشتم وضعیف بودن اسپرم همسرم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم