2703
2553
عنوان

درد عشق عمیق..بلاکش کردم..مشاورای مهربون بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 50 پست

فازت و از بلاک کردنش و ناراحت شدنت اصلا قابل درک نیست...

من جاش باشم حالا ک جواب سلامم بلاکه اگه جونمم برات بدم هیچوقت ب روت نمیارم و کاری باهات نخواهم داشت...

ایشون هم از اول گفتن ک قصد خاصی ندارن... حالا ناراحت شده اشک داشته... زنگ زده نگرانت شده ب عنوان دوست صمیمی... دوست دختر صمیمی دیدت 🌹

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینکار رو کردی باهاش؟ اول تکلیفتو با دلت معلوم کن ببین واقعا میخوایش یا نه اگه منتظری یکی تو رو بخواد بهش فرصت بده ببین چه میکنه نه اینکه بلاکش کنی اگه تلاشی نکرد اونوقت با حرف زدن تمومش کن نه با بلاک کردن

2456
چرا اینکار رو کردی باهاش؟ اول تکلیفتو با دلت معلوم کن ببین واقعا میخوایش یا نه اگه منتظری یکی تو رو ...

نمیخواستم بلاکش کنم :( اخه ترسیدم از حرفاش مثه هشدار بود برام ...منتظرشم الانم دلم میخواد برگرده 

من تکلیفم معلومه اونه که نمیدونه چیکاره اس من تو این شرایط باهاش بمونم خوبه؟

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
فازت و از بلاک کردنش و ناراحت شدنت اصلا قابل درک نیست... من جاش باشم حالا ک جواب سلامم بلاکه اگه جو ...

:-(

من نمیخوام منو به عنوان دوس دختر صمیمی ببینه اگه اینطوره نباشه بهتره 

هرچند که برای خودم الان خیلییییییییییییی سخته از صبح تاحالا باورتون میشه لب به هیچی نزدم نه غذا نه هیچی

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
:-( من نمیخوام منو به عنوان دوس دختر صمیمی ببینه اگه اینطوره نباشه بهتره  هرچند که برای خودم ...

ازقبل همومیشناختین ینی؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
ازقبل همومیشناختین ینی؟

اره باباااا من از ۱۹ سالگیم می شناسمش 

همون موقع ازم خواستگاری کرد ج رد دادم 

بعد الان چند وقتی هست هعی کات میکنیم روباره برمیگردیم 

2714

به نظر من وقتی تکلیفش راجع به آینده روشن نیست، بهتره رابطه ای نداشته باشی باهاش. اگه به اندازه ی کافی براش مهم باشی، فکراشو میکنه، برنامه ریزیاشو میکنه، با یه طرح درست برای آینده میاد سراغت. بهتر بود به جای بلاک کردن، حرفاتو راست و پوست کنده بهش میگفتی که هر وقت معلوم شد با خودش چند چنده بیاد سراغت نه همینجوری شکمی.

اولش سخته آدم غصه میخوره. ولی هر چی میگذره میبینی انتخابت چقدر درست بوده، حالت بهتر و بهتر میشه.

[QUOTE=101399094]اره باباااا من از ۱۹ سالگیم می شناسمش  همون موقع ازم خواستگاری کرد ج رد دادم  بعد الان چ ...[/QUOآهامن گفتم شایدتازه اشناشدید

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
بنظرم باهاش باش ببین چیکار میکنه تو ی دفعه بلاکش میکنی بدون اینکه بهش توضیح بدی بیچاره میمونه تو برز ...

اره كارم درست نبود 😞

تو برزخ كه هست بيشتر ميمونه تو برزخ 

اوووف منم كه عقلم يدفعه از كار ميفته يه كارايي ميكنم كه بعدا به چى خوردن ميفتم 

الان نميدونم بهش پيام بدم يا خيلي ضايعس صبر كنم خودش پيام بده باز كه بعيد بدونم 😞

😅

اول فکر کن بعد هر فکری که به نظرت درست بود رو انجام بده یا اگه نمیتونی تصمیم بگیری از کسی که باهاش راحتی و میدونی آدم منطقیه کمک بخواه انشاءالله همه چی برات درست بشه

😅 اول فکر کن بعد هر فکری که به نظرت درست بود رو انجام بده یا اگه نمیتونی تصمیم بگیری از کسی که باه ...

ممنون عزیزم از راهنماییت

دعا کن برام 

2706