2703
2553

... پست بعدی میذارم همشو نوشتم

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

سلام :-(

هم خوشحالم هم ناراحتم بعد دوساعتم از بلاک درش اوردم البته ازش خبری نیس ولی دوس دارم سراغمو بگیره بگه میخوامت 

تاپیک قبلیم راجع به دونفر مشورت خواستم 

خب نفر دوم که خواشتگارم بود رو رد کردم فکرامو کردم دیدم اصلا عاقلانه نیس و ریسک موفقیت ازدواجمون خیلی بالا نیس و اصلا نرفتم ببینمش که با سختی و ناراحتی زیادش اونم تموم شد 

نفر اول هم که دیروز دیدمش تو ماشین بهم گفت ببین من خیلی نگرانم برای تو وابستگی پیش بیاد چون واقعا نمیدونم خودم چیکاره ام ..بعد بهش گفتم فقط برای من نگرانی؟! فقط من وابسته میشم تو نمیشی پوستت کلفت شده ؟گفت اره پوستم کلفت شده بعدم گفتم فکر کنم داری بهم هشدار میدی یعنی فردا روزی تهشم هرچی شد تو بهم بگی من که از اولشم بهت گفته بودم هشدار بهت داده بودم خودت توجه نکردی 

بعد گفت وااااای ببین فکراتو من چی میگم تو تا کجا فکر میکنی 

بعدش رفتیم کافه اونجا یهو  ازم یهو پرسید چرا هستی؟منظورش این بود چرا الان با منه!منم کپ کردم دستو پامو گم کردم اولش به شوخی چرت و پرت گفتم که اره خب اینجام چون مامانم منو به این دنیا اورده اما بعدش دیدم اصلا جای شوخی نیس دوباره سوالشو تکرار کردم  بهش حرف دلمو زدم (حرفی که خیلی سالهاااا قبل باید جرات گفتنشو پیدا میکردم )اشک تو چشماش جمع شد که نمیخواستم اشکشو ببینم دستشو گرفتم باهم از کافه زدیم بیرون

فهمیدم که خیلی روحش شکسته فهمیدم که خودشم نمیدونه منو میخاد یا نمیخاد اصن هیچی نمیدونه انگار تو این سالها خیلی روحش زخمی شده هم توسط من هم توسط دخترای دیگه احتمالا! (البته نگفت مستقیم ولی یه چیزایی فهمیدم)

بعدم که توراه برگشت براش مسیج بلندبالا زدم و از تمام حسام گفتم ازش معذرت خواستم بخاطر سالها پیش که بهش بد کردم

اونم گفت اصلا دلش نمیخاد ناراحت باشم حتی یه لحظه و از این حرفا (اینجا توقع داشتم بجا اینکه بهم تکست بده بهم ز بزنه چون بار اولی بود که از احساسم براش نوشته بودم و دلم میخواست خیلی براش اهمیت داشته باشه وقتی رسیدم خونه بهم ز زد که مطمئن شه رسیدم خونه ج ندادم تو دلم پر ازغم بود 

یکم بعد زنگش بهش گفتم رسیدم و بعد هم گفتم شب بخیر که جوابمو نداد خوابش برده بود احتمالا نمبدونم 

صبح که بیدار شدم دیدم زده سلام صبح بخیر 

بعد زدم بلاکش کردم دوباره پشیمون شدم از بلاک درش اوردم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون منو میخاد ؟

حرفاش نشون دهنده چیه؟

اشکش نشونه چیه؟

ادامه دادنش نشونه چیه

دارم دیوونه میشم 

2720
2714

اونایی که خودشون رو میکشن بعدا توزردن این از اولش اعلام کرده

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2706