2726

من خيلي خوب بودم قبلاها اصن هر كسي منو ميديد بهم ميگفت كه انرژيم خيلي مثبته نه با كسي كاري داشتم نه از كسي ناراحت ميشدم 

ولي از وقتي معتاد ني ني سايت شدم همش منتظرم يكي يه چيزي بگه من بشينم فكر كنم پشتش چه منظوري داشته 

مادر شوهرم واااااقعا زن خوبيه تا جايي كه ميتونه سعي ميكنه اصلا خودشو تو هيچ كاري دخالت نده و هركاري خودمون بخوايم بكنيم هر موقع هم احساس كمك داشتيم بهمون كمك كرده 

هميشم طرف من بوده تا طرف بچش 

حالا چند وقت پيش برگشت گفت شما سياست ياد بگير جوري كن پسرم تو مشتت باشه انقدر حال ميده هر چي تو بگي انجام بده مثل باباش كه هر چي من ميگم گوش ميده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درصورتي كه من ادمي نبودم اين چيزا بهم بربخوره 

و ديشب يه بحثي بين منو شوهرم شد بهش گفتم ببين اگه يه بار ديگه يكي از اعضاي خانوادت به من بگن چي كار كن چي كار نكن خودم مودبانه ميشورمشون پهنشون ميكنم خشك شن

درصورتي كه من ادمي نبودم اين چيزا بهم بربخوره  و ديشب يه بحثي بين منو شوهرم شد بهش گفتم ببين ا ...

دلم سوخت واسشون..این همه خوبی کنن و آخرش اینجوری😑😑😑

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

شوهرمم گفت باشه من بهشون ميگم به تو جيزي نگن اگه گفتن اصن ب*رين به بابام اينا

بعدش كه عصبانيتم خوابيد خيلي از حرف خودم ناراحت شدم از صبحم همينجور خودخوري ميكنم كه چرا اينجوري شدم

والله مادرشوهرا دوست ندارن عروسشون با سیاست پسرشون رو تو مشت نگه داره این یعنی مادرشوهدت حسود نیست.مادرشوهر من چنان سیاست بکار میبره انگار شوهر خودشه. جایی برای سیاست من نمیذاره

والله مادرشوهرا دوست ندارن عروسشون با سیاست پسرشون رو تو مشت نگه داره این یعنی مادرشوهدت حسود نیست.م ...

نه اين بنده خدا ففط ميگه شما با هم خوش باشين. من خيلي بد شدم دوست ندارم اينجوري باشم

2706