2737
2734

من دندونام فاصله دارن از همدیگه میخوام با کامپوزیت و اینا صافشون کنم..دقیق نمیدونم کدوم بهتره ولی گرونترین و بهترینشو انتخال میکنم انشالله..ارتودنسی نمیخوام

من دندون های جلوم فاصله دار بود واسم درستش کرد 

اسمش خط لبخند بود خیلی هم گرون نیست فک کنم الان ۶ ساله

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با ارتودنسی. اگه فقط مشکل فاصله داره و جلوعقبو کج نیست باهمون کامپوزیت درستش کن. چون ارتودنسی هم هزینه ش هم زمانش و هم اذیت شدنش خیلی زیاده هر چند ک تغییراتش دیگه دائمیه

2738
من با ارتودنسی. اگه فقط مشکل فاصله داره و جلوعقبو کج نیست باهمون کامپوزیت درستش کن. چون ارتودنسی هم ...

کی گفته دائمیه یکسال و نیم زجر کشیدم بعد چندسال شده عین اولش اونم یه دندونم بود تازه

یه روزی حال منم خوب میشه
چرا فقط ارتودنسی؟؟ مگه با قالب و اینا نمیشه؟؟

فک نکنم دندون نیشم بالاتره پایینم نامنظمه ی کم خیلی رو اعتماد ب نفسم تاثیر گذاشته میخوام درستش کنم ولی هم هزینه ش بالاس هم خیلی طول میکشه😥

کی گفته دائمیه یکسال و نیم زجر کشیدم بعد چندسال شده عین اولش اونم یه دندونم بود تازه

واقعا؟؟ وای من موندم چکار‌کنم

ارتودنسی نمیخوام.. کامپوزیت هم‌ میترسم بعد چند سال خراب شه

با افتخار میگم ارتودنسی‌ کردم فقط ب خاطر ی دندون یا سیم های جلو دندون و پشت دندون ۷ سال طول کشید چوووون‌ دکترم فوق العاده با حوصله بود و من واقعا عشق میکنم .. کامپوزیت‌ و ... چون ی قالب  مانند روی دندون میکشه حیفه‌ دندونه‌ ک اینجور شه تحمل کن و ارتودنسی بزن

2706