2737
2734
عنوان

بچه ها بحث زندگیه خواهرمه بیاین

436 بازدید | 36 پست

۵ ساله ازدواج کرده از همون دوران عقد متوجه شده شوهرش دوس دختراشو کنار نزاشته هر دفه یه چیزی پیدا میکرده تو گوشی شوهرش حتی سیم و گوشی مخفیشم تو ماشین پیدا کرده اوایل با شوهرش بدجوری دعوا میکرد بعدا افتاد دنبال دخترا و تهدید کردنشون ما خیلی باهاش حرف زدیم حاضر نیس جدا شه میگه نمیخام بیوه شم شوهرش خیلی خیلی هم بهش محبت میکنه براش کادو میگیره همش میبرش مهمونی گردش تفریح همه ی تولدا سورپرایزش میکنه هربار لو میره میگه غلط کردم دیگه تکرار نمیکنم بعد میره بخاطر خواهرم حتی دخترا رو بدجوری قهوه ای میکنه یعنی اونا رو به زندگیش ترجیح نمیده در حد سرگرمین براش تا اینکه خواهرم حامله شد ناخواسته ماه های اخر متوجه شد با یکی رابطه داره توجیه شوهرشم این بوده دختره ول کنش نبوده اینم دیده مفته میرفته باهاش... پیاماش با دختره هم نشونش داده کا به دختره گفته برو دیگه من الان وقتم مال بچمه نمیخام با کسی باشم بنظرتون واقعا ادم شده بخاطر بچه میشه بهش اعتماد کرد؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم به نرمال بودن خواهرت هم شک کردم . با این اوصافی که از فضایل نرشون گفتی .... چطور ادامه داد . چطور مطمئن نشده بچه دار شد . به نظرتون کسی که تو نامزدی . تو عقد . تو بارداری رفتارش اینه تو میانسالی چطوره؟

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
نه ولی مثل امثال بازیگر ها که برای همسرانشون عادی هست وادامه میدن .اگه خواهرتان می خواهد باهاش زندگی ...

اخه میگف چتاش با دختره نشون داده که دختره هرچی اصرار کرده بود نرفته ببینش گفته همه تایمم الان مال بچمه

عزیزم به نرمال بودن خواهرت هم شک کردم . با این اوصافی که از فضایل نرشون گفتی .... چطور ادامه داد . چ ...

خواهرم عاشقش بوده وهست برا همین نمیتونه جدا شه ولی از یه طرفم داغونه...بچه ناخواسته اومد تو زندگیش حتی قرصم خورده بود حامله شد

بچه خیلی تاثیر داره ... اگه ب وظایف اش عمل میکنه محبت میکنه و ... بگو زندگیت رو بکن بچه گناهی نکرده

به وظایفش که از همون اول عمل میکرده هیچوقت اون دخترا رو به زندگیش ترجیح نداده تایم بیکاریش وقتایی خواهرم سرکار بوده میرفته باهاشون

2706