2733
2734

شما برين تاپيك سيسموني نگاه كنيد

الان خيلي چيزا هم هست نگرفتم

ديشب اومده خونه ما شوهرم سيسموني عكسشو نشون داد ميگه پسرم چرا نزاشتي مادرش هزينه كنه 

چون من سر بارداريم گفتم به شوهرم كه هزينه ي سيسموني تو وخودم بايد بديم كسي ديگه اي نبايد دخالت كنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو اگه لازم م نمیشد نمیگرفتم لازم دارم که گرفتم😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738

بگو چون اعتقد دارید باید مادرزن سیسمونی بده نمیتونم از وسایلم بدم و پا رو اعتقاداتتون بزارم  

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

دقیقا واسه همین جور پروبازی ها و فضولی های مادرشوهرم تصمیم گرفتم نذارم رنگ سیسمونی بچه ام رو ببینن.

سر جهیزیه ام که خداییش کامل و عالی و درجه یک بود اونقدر از حسادت سوختن که کلی سر شوهرم غر زده بودن که فلان وسیله اش فلان مارکه خوب نیس،انگار اونا میخوان استفاده کنن.

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2706