2733
2734
عنوان

خانومایه اهل جر و بحث

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 42 پست
منم سعی میکنم تاحد توان بحث ودعوا نکنم..همسرمم مراعات میکنه انصافا..مخصوصااااا بخاطر پسرم..چون هرگز ...

آفرین انشالله زندگیتون در نهایت آرامش و خوشحالی پیش بره 

خدا کمکت کنه عزیزم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سعی میکنم تاحد توان بحث ودعوا نکنم..همسرمم مراعات میکنه انصافا..مخصوصااااا بخاطر پسرم..چون هرگز ...

وای من‌نمیتونم. ذاتا شلوغ و هیجانیم.‌زودم صدام بالا میره و دعوا‌میکنم همسرم برعکس منه. یکی به راه حل عملی بگه خوبه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
وای من‌نمیتونم. ذاتا شلوغ و هیجانیم.‌زودم صدام بالا میره و دعوا‌میکنم همسرم برعکس منه. یکی به راه حل ...

منم اینجوری بودم ولی همسرم خیلی ارومه روی منم تاثیر گذاشته🙂

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
ولی خدایی دقت کردی تا ما زنا نخوایم دعوا درست نمیشه 😎😎😁😁

اره صد درصد قبول دارم.

اگه ما کتک بخوریم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه

اگه ما فحش بشنویم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه

اگه ما خیانت ببینیم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه

اگه ما تحقیر بشیم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه

اگه ما از خانواده شوهر ظلم ببینیم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه

اگه ما بمیریم دعوا درست نمیشه.

وای من‌نمیتونم. ذاتا شلوغ و هیجانیم.‌زودم صدام بالا میره و دعوا‌میکنم همسرم برعکس منه. یکی به راه حل ...

تمرین میخواد ولی در بلند مدت تاثیر گذاره  من قرار میذارم مثلا در طول دو روز سه کاری که باعث جر و بحث میشه رو ندید بگیرم یعنی در واقع سخت نگیرم حالا از هر ده مورد سه تا  مثلا ...

اما تا الان خیلی کم موفق شدم 

یکم کم صبرم متاسفانه 

اما تلاشم رو ادامه میدم🙌🙌🙌💪

2738
اره صد درصد قبول دارم. اگه ما کتک بخوریم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه اگه ما فحش بشنویم و سکوت کنیم ...

الهی چه دل پری داری 

من در مورد جر و بحث های روزمره اینو گفتم عزیز دل 

اون مسایل جدی ترو باید گفتگو کرد تا حل شه و یه فکری براش کرد

الهی چه دل پری داری  من در مورد جر و بحث های روزمره اینو گفتم عزیز دل  اون مسایل جدی ترو ...

نه عزیرم باید دعوا کرد

باید شیطونو خندوند

باید از روز اول مرد رو تربیت کرد مثل یه بچه یک روزه.

اره صد درصد قبول دارم. اگه ما کتک بخوریم و سکوت کنیم دعوا درست نمیشه اگه ما فحش بشنویم و سکوت کنیم ...

خواهرم شما اول اون عکس تحریک آمیز مانتو جلوبازو از رو پروفایلت بردار 

بیداد ظالمان شما نیز بگذرد

من داغونم خودم میدونم اگه جای شوهرم بودم سه طلاقه میکردم خودمو دعا بکنین آدم بشم  اصلا دست خودم نیست  

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2706