2737
2734
عنوان

به رییسم اینطوری گفتم

250 بازدید | 27 پست

چندساعت پیش یه تاپیک زدم درمورد اینکه یه کارو به دلیل اینکه مسئولم خوب توجیه م نکرده بود اشتباه انجام دادم.الان اون مسئولم رفته به رییسمون گفته که من بی احترامی کردم به یه قشر تحصیلکرده مملکت. منم بهش گفتم شاید من نسبت به کارهای سازمان خوب توجیه نباشم (آخه من بدون هیچ گونه آموزشی اومدم و همه چی خودم یاد گرفتم) اما نسبت به رعایت ادب مقابل یه قشر تحصیلکرده خیلی توجیه هستم که خدایی نکرده بی احترامی نشه. خوب گفتم؟ 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....

به رییسمون اینو گفتم. اما حالا نمیدونم فردا که میرم پیش مسئولمون چطور باهام برخورد میکنه خیلی آدم بدیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به رییسمون اینو گفتم. اما حالا نمیدونم فردا که میرم پیش مسئولمون چطور باهام برخورد میکنه خیلی آدم بد ...

ییییییس. باپارتی رفتی سرکار؟

نه بابا پارتی کجا بود. آخه این کار بیخود پارتی میخواد خیلی خوبم هست مثلا   

2738
این مورد رو زیاد دیدم .هیچی یاد نمیدن بعد میگن کارها رو خراب کرد.

خداشاهد همینه. حالا من خیلی با وجدان کاری هستم. اینم اشتباه بدی بود چون خودشون خیلی بد توجیه م کردم 

باید می‌گفتی بعضی چیزا آموزشیه و ممکنه آموزش ندیده باشم و دچار اشتباه بشم مثل کاری ک آموزش ندیده بودم و اشتباه شد

اما رعایت ادب در برابر بقیه، چه تحصیل کرده چه تحصیل نکرده چیزی نیست ک الان نیاز ب آموزش داشته باشه و اگ نیاز داشته تو سن دو سه سالگی خییییلی خوب آموزش دیدم طوری ک شده شخصیتم

باید می‌گفتی بعضی چیزا آموزشیه و ممکنه آموزش ندیده باشم و دچار اشتباه بشم مثل کاری ک آموزش ندیده بود ...

آفرین این عالی تر بود اما خب چه کنم خیلی داغون بودم فقط اون حرف خودم به ذهنم رسید 

چندرغاز حقوق میدن. که روم نمیشه اصلا بگم چقدر میدن. اونوقت طلبکارم هستن. نمیدونم با اون مسئول که باهام بد شده چطور برخورد کنم الان 

شک نکن فردا دوباره بحثش پیش میاد فردا بگو

. نمیدونم با اون مسئول که باهام بد شده چطور برخورد کنم الان.همون چندرغاز حقوقی هم که میگیرم از همین مسئولمون باید بگیرم. فردا دوباره اخماش تو همه و باهام بدرفتاری میکنه 

2706