2733
2734

سلام .بچه ها امروز قرار شده با شوهرم برم بازار و طلاهامو بفروشم داریم خونه میسازیم شوهرم ماشینش رو فروخت من خیلی ب وسیله نقلیه اهمیت میدم الان با موتور این ور اون ور میشیم یا ماشین مادرم رو قرض میگیریم ولی از این مسئله ناراحتم چون دلم میخواد ماشین از خودمون باشه و تصمیم گرفتم النگون هامو بفروشم شوهرمم پول جور کنه روش بزاره یه ماشین برداریم.این کار رو بکنم؟؟😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اره بهتر از بی وسیله بودن طلا فقط تزیینه استفاده ای نداره ب جاش بدلم میشه استفاده کرد

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

حتما این کارو بکن بدون ماشین واقعا سخته 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2706