1345
1341

سلام .بچه ها امروز قرار شده با شوهرم برم بازار و طلاهامو بفروشم داریم خونه میسازیم شوهرم ماشینش رو فروخت من خیلی ب وسیله نقلیه اهمیت میدم الان با موتور این ور اون ور میشیم یا ماشین مادرم رو قرض میگیریم ولی از این مسئله ناراحتم چون دلم میخواد ماشین از خودمون باشه و تصمیم گرفتم النگون هامو بفروشم شوهرمم پول جور کنه روش بزاره یه ماشین برداریم.این کار رو بکنم؟؟😑

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اره

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از گذشته درس گرفتم و دیگه اون آدم ساده ی قدیم نیستم..من یک آدم ساده ی جدیدم   ..آدم های بزرگ اراده میکنند و آدم های کوچیک آرزو ❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
1350

حالا چه عجله ایه خونتونو بسازین بعد ماشین بخرید حالا چند روز با موتور یا اژانس و تاکسی که به جایی برنمیخوره من میگم نفروش

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
1226
من بودم نمیفروختم

چرا؟

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از گذشته درس گرفتم و دیگه اون آدم ساده ی قدیم نیستم..من یک آدم ساده ی جدیدم   ..آدم های بزرگ اراده میکنند و آدم های کوچیک آرزو ❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..

ممنونم بچه ها دلم محکم شد من بیشتر بخاطر شوهرم این کارو میکنم میبینم ک خیلی اذیت میشه با موتور و شوهرم یه آدم گشت و گذاریه و میخواد بریم بیرون مسافرت و ...بخاطر من ماشینشو فروخت ک خونه امون زود تر ساخته بشه 

1364