1345
1341

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350
خودمم نمیدونم رفته بودم سنندج یه دختر خوشگلی اونجا بود اسمش حورین بود خیلی خوشم اومد تو نت سرچ کن بب ...

اسمای کردی معمولا قشنگ و خوش معنین

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
1376
1378
طوطی اسم مامان بزرگ مامانم بود😂😂 استارتر این اسم اصلا امروزی نیست،گول نخور😂😂

قطعا اجباری به انتخاب اسمای پیشنهادی نیست😅ولی قرار نیست برا هر دوره اسم جدید ساخته بشه. خیلی از اسمای امروزی اسمایین که هزاران سال پیش استفاده میشدن😉

اسم قدیم و جدید نداره بنظر من...

مهرآرا مهرانا مهرسا دلانا دلارام جانان ماهور هورماه آرام مهریماه هورسا آناهیتا نیکا آوا جانان جانا هلن 

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
طوطی اسم مامان بزرگ مامانم بود😂😂 استارتر این اسم اصلا امروزی نیست،گول نخور😂😂

اسم افسانه و پوپک قدیمیه ولی دوست دارم

بیزارم از ان خدایی که به طاعت من از من خشنود و به معصیت من از من خشم گیرد ! پس او خود در بند من است, تا من چه کنم!  ( عطار نیشابوری )
1339