2733
2734
عنوان

ببینید من چی میکشم از دست این شوهر ..‌.. چقدر پرو هست

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم میدونم خصوصیه میگم اینجا که کسی کسیو نمیشناسه خب بقیه بگن چکار میکنن . بقیه زوج ها چطورین؟ تا چ ...

ما یوقت دیدی هرروز هرروز یا روزی چندبار یوقت دیدی اعصابمون خورده  تا چند روز خبری نیی

2731
چ ربطی داره ب باشگاه?🤔

خیلی ربط داره😆عمرا دیگه طرفش بره.هر رشته ای هم نه ها.فقط بدنسازی

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
وای منم ذله شدم سیرایی ندارن انگاربعضیاشون  حق باتو عزیزم من درکت میکنم  کاش میشد یکی با ...

اره بعضیا مسخره میکنن فکر میکنن خیلی خوبه و قدر نمیدونه ادم ولی وقتی تو رابطه زیاد زخم بشی حتی امون نده خوب بشه اون وقت میشه واست درد و عذابو سردی 

با هرکی مثه خودش 🌈
2738
بفرستش بره باشگاه  بدنسازی کار کنه قول میدم دیگه طرفت نیاد خودت بری به التماسش😆😂

اینو جدی گفتی عایا؟

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
بفرستش بره باشگاه  بدنسازی کار کنه قول میدم دیگه طرفت نیاد خودت بری به التماسش😆😂

چرا؟؟؟؟؟شوهرم از امشب میخواد بره ده سالم تو مجردیاش بدنسازی میکرده بعد ازدواج گذاشت کنار حالا دوباره میخواد بره یعنی نزارم بره😞😞😞😞

چرا؟؟؟؟؟شوهرم از امشب میخواد بره ده سالم تو مجردیاش بدنسازی میکرده بعد ازدواج گذاشت کنار حالا دوباره ...

چرا نزاری بره؟😂

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

بفرستش بره باشگاه دوره برداره دیگه نمیتونه سمتت بیاد 😁

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2706