1345
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

خانما کسی که ۲۰روزعقب انداخته و علایم داره بی بی چشم منفیه ینی چی؟؟ممکنه کیست باشه

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ختم چله انجام میدم هرچی که بگین خیلی نیازمند کمکم التماس دعا

تا ده روز بعد از تاخیرم حتی هاله هم نمی افتاد روز 10 یه هاله افتاد ک بزور دیده میشد کم کم پررنگ شد

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَنـ یِهـ بانویِـ 75 ایـ اَم کِهـ عاشقِهـ  بَچِهـ هامَم 😍    واسه سلامتیه وروجکم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کن ممنون دوست مجازیه من🙏💗           تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 
عزیزم هنوز زوده برا بی بی چک حداقل باید ده روز بگذره

آخه تو تایپیک قبلی گفتن الان نشون میده، نمیدونم فردا برم آزمایش بدم؟ اخه میخام اگه نباشم پروژسترون بده زودتر بشم

تا ده روز بعد از تاخیرم حتی هاله هم نمی افتاد روز 10 یه هاله افتاد ک بزور دیده میشد کم کم پررنگ شد

یعنی بازم امید داشته باشم، آخه هر ماه دوفاستون میخورم سر وقت میومد این ماه عجیبه، سینه ها باد کرده نوکش درد میکنه، زیر دلمم مثل پری میره ومیاد

آخه تو تایپیک قبلی گفتن الان نشون میده، نمیدونم فردا برم آزمایش بدم؟ اخه میخام اگه نباشم پروژسترون ب ...

ب حرف کسی گوش نکن من 7 روز تاخیر داشتم تستم کامل منفی بود چن بار تاپیک زدم همه. گفتن قطعا منفیه دیگه کاملا ناامید شده بودم ک روز 10 هاله افتاد باز تاپیک زدم گفتن واسه 10 روز تاخیر خیلی کمرنگه پس منفیه یا تست خرابه و از این حرفا

اما فرداش آزمایش دادم فهمیدم بتام خیلی پایین بوده ک پررنگ نمیشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَنـ یِهـ بانویِـ 75 ایـ اَم کِهـ عاشقِهـ  بَچِهـ هامَم 😍    واسه سلامتیه وروجکم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کن ممنون دوست مجازیه من🙏💗           تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 
1226
ب حرف کسی گوش نکن من 7 روز تاخیر داشتم تستم کامل منفی بود چن بار تاپیک زدم همه. گفتن قطعا منفیه دیگه ...

یعنی یه امید داشته باشم، اگه پریود بشن میخان iui, یا ivfکنن😥😥😥

یعنی یه امید داشته باشم، اگه پریود بشن میخان iui, یا ivfکنن😥😥😥

عزیزم برو ازمایش بده ب نظرم

ان شاءالله ک مثبته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب حرف کسی گوش نکن من 7 روز تاخیر داشتم تستم کامل منفی بود چن بار تاپیک زدم همه. گفتن قطعا منفیه دیگه ...

الان زیر دلم درد گرفته، راستی اینم بگم اینقدر کار کردم، که نگو زغفرانم خوردم اما..... 

الان زیر دلم درد گرفته، راستی اینم بگم اینقدر کار کردم، که نگو زغفرانم خوردم اما..... 

زعفرون نخوریا

باعث مشکل دار شدن جنین میشهههههههههههههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364