2737
2734

اگه هستین بگم

از قبل تایپ کردم😔

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن نیستیم 🙄🙄🙄🙄🙄🙄خدای این چیه مد شده هستید بگم ؟ خب یا هستیم یا نیستم بزار دیگه

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2728
2738

یع بار این تاپیکو زده بودم الان مجدد با عنوان جدید دارم میزارم

امروز صبح اول وقت رفتم پرورشگاه شهرمون تا شاید مثلاً خونوادمو پیدا کنم

اولین باری بود که به اون محیط میرفتم

همین که پامو گذاشتم تو حیاط با صحنه های خوبی مواجه نشدم

یه بچه داشت از یکی از کارکنان کتک میخورد

یکی افتاده بود پاش زخمی بود گریه میکرد کسی کمکش نمیکرد

چندتایی هم داشتم میزدن تو سر و کله هم

یکی از بچه ها چسبید به شوهر میگفت عمو توروخدا منو از اینجا ببر😔

رفتیم دفتر رئیسشون یه عصا قورت داده به تمام معنا

یه آدم عصبی که فقط بلد بود جیغ جیغ کنه

آخرشم بهم گفت خونواده به اون خوبی مجبوری دنبال شر بگردی🤕 الان میخوای بری پیداشون که چی بشه؟ یا معتادن یا دزد و قاچاقچی خوشبینانه ترینشم اینه که مردن و بی کسی حالم از الفاظش بهم خورد

از اون موقع همش دارم فکر میکنم که واقعاً چرا ما رو به دنیا اوردن درصورتی که نمیخواستنمون؟!

مگه مجبور بودن؟!

اگه سقطمون میکردن بهتر بود

وقتی رفتار اون کارکنا رو با بچه ها میدیدم دلم میخواست همشونو به فرزندخوندگی قبول کنم ولی کاری نشدنی بود

خواهش میکنم ازتون اگه بچه ای رو نمیخواین حامله نشین جلوگیری کنین اگه ناخواسته باردار شدین سقطش کنین اینجوری از نظر من گناهش کمتره تا اینکه اون بچه به دنیا بیاد و تو همچین محیطایی زندگی کنه😔

خیلی از بچه ها رو خونواده ای قبول نمیکنه خصوصاً اگه از ۵ سالگی رد شده باشن دیگه هیچ شانسی براشون وجود نداره که طعم آغوش خونواده رو بچشن

اینطور که من شنیدم وقتی بچه ها ۱۸ سالشون شد باید مستقل شن

این سن کمیه واقعاً

تو جامعه پر از گرگه 

این بچه ها موقعیت خوبی برا ازدواج ندارن حتی اگه ازدواج کنن خونواده همسر نرمال نیستن اگرم باشن دائم بهش سرکوفت میزنن نمونش خوده من خاله و دایی های همسرم دیگه از هیچ توهینی دریغ نمیکنن منو با اسمای زشت خطاب میکنن یه بار خیلی دلم شکست تو جمع بجای اسمم خاله همسرم بهم گفت سرطانی!😐 شکه شده بودم خب مریضی که دسته آدم نیست یه امر خدا دادیه

بعضی از آدما شعور و شخصیت ندارن

ازتون میخوام درحد توانتون به این بچه ها کمک کنین

حتی شده یه بسته آبنبات براشون ببرین اونا خوشحال میشن

متاسفانه خودم امروز که رفتم هیچی همرام نبود یعنی نمیدونستم که باید چیزی ببرم و خیلی شرمنده بچه ها شدم همشون به دستامون نگاه میکردن😔

بیاین مهربان باشیم چه خوبه که تولد بچه هامونو اونجا برگزار کنیم گاهی براشون خوراکیای خوشمزه مثل ماکارانی سیب زمینی سرخ کرده ژله بستنی کیک شیرینی هرچی که بچه ها دوست دارن قطعاً شما بهتر از من میدونین ببریم

یه لحظه خوشحالی اونا میتونه بهشتو برامون بخره 

ن نیستیم 🙄🙄🙄🙄🙄🙄خدای این چیه مد شده هستید بگم ؟ خب یا هستیم یا نیستم بزار دیگه

😂😂😂😂😂

تو هم به اون توهین میکردی خب

اینم حرفیه

دارم سعی میکنم به خودم بیام کم کم و جواب حرفاشو بدم

2706