2726
عنوان

شما هم اینقدر گرفتارید؟

137 بازدید | 15 پست

واقعا نمیدونم چرا همش گرفتاریم

من و مادرم تنها زندگی میکنیم هر دو شاغل بودیم

تو همین ماه هر دو بیکار شدیم خیلی عجیب بود   

صاحبخونه زنگ زده میگه خونه رو میخوام پسرم خودکشی کرده و میخوام خونه رو رهن بدم پسرمو بفرستم خارج از کشور  

ماشینمون ک دوماه پیش تعمیرش کردیم امروز گیربکس آورد پایین  

اصلا انگار داره میباره !

قبلش هم کلی گرفتاری دیگه داشتیم... دیگه رومون نمیشه برای کسی تعریف کنیم

واقعا شماهم همینید؟ همینقدر گرفتار؟

من دیگه خسته شدم احساس میکنم توانایی کشیدن اینهمه سختی رو ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ما 11ساله تنهاییم هربار زمین خوردیم و دوباره ساختیم ولی الان اصلا نمیدونیم باید چیکار کنیم!  و ...

من يك ساله ازدواج كردم الان چندماهه شوهرم بيكار شده هرچند همون موقع ها هم با حقوق ٥٠٠تومن زندگيمونو ميچرخونديم ولي باز بهتر الان بود،الان صاحب خونه گف پسرم ميخاد ازدواج كنه مجبورشديم بلندشيم بريم با خانواده شوهرم ك اصلا دوسشون ندارم ولي بخاطر شوهرم تحمل ميكنم ،شوهرم فرزند شهيد،بعد تو شركت صنايع فولادم ميتونه استخدام بشه مداركم داده ولي چندماهه بهمون جواب نميدن دايياش عراقن ،وضعشون عاليه الان يه هفته س رفته اونجا كار كنه سر يه ماشين بدبختي ماشينه هم خراب بوده عزاق هم ٥روز تعطيلي عيدقربان بود تا فردا ببينيم خدا چي ميخاد،هرچي طلا داشتم فروختم دوماه بعد عروسيم برا اينكه خونه بگيريم،ن تلوزيون دارم ن لباسشويي،ن هود ن كولر درست حسابي،الانم خرجم با بابامه همش برادر شوهرمم گاهي شوهرمو كمك ميكنه منم خودم الان رنگ كارم ميتونم برم كار كنم ولي پول ندارم رنگو مواد اين چيا بخرم ،ته دلم روشنه ميدونم درست ميشه ،درسته سخته ولي تازه اول راهيم همش ي سال از زندگي سخت مشترك ميگذره،خدا بزرگه نميزاره تا اخر بندش گرفتار باشه

من يك ساله ازدواج كردم الان چندماهه شوهرم بيكار شده هرچند همون موقع ها هم با حقوق ٥٠٠تومن زندگيمونو ...

امیدوارم خدا خیلی خیلی بهت خیر و خوشی بده 

کاش گیر همه رفع بشه  خیلی سخته

عیسی جان، تو را شکر می کنم برای این روز زیبایی که  آفریدی.می دانم که تو از نیازهای دوستان من و آنچه در قلبشان می گذرد آگاهی. تو را شکر می گویم که کنترل زندگی من در دستان توست و تو بر قلب و روح و زندگیم حاکم هستی.برای امروزشان حکمتی خاص عطا کن تا در تمام کارها و تصمیم ها با حکمت عمل کنن.

عیسی خداوندم، تو هدایت گر قدم هایشان باش تا از رفتن به راههای کج و گناه، دور باشن و در راه های تو، استوار قدم بردارن.

خداوندم،تو بر زبان و دهانم حاکم باش تا کلماتی را صحبت کنم که باعث برکت دیگران و جلال نام تو باشد.

خداوندم عیسی، تمام روزشان را به دستان پر قدرت و فیض تو می سپارم و ممنون که هر جا که می روم تو با من هستی. دعلمو با شكر و سپاس به حضورت ميارم در نام پدر پسر روح القدس

آمين🙏🏻

امیدوارم خدا خیلی خیلی بهت خیر و خوشی بده  کاش گیر همه رفع بشه   خیلی سخته

ان شالله ،ناراحت نباش درست ميشه،شايد طول بكشه ولي تا اخر اينجور نميمونه

من١٧سالو ٧ماهمه

شوهرم٢٠سالو ٥ماه

2706