2703
2553
عنوان

شوهراتون ازتون تعریف میکنن از قیافه یا انامتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4434 بازدید | 96 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شوهر منم همینه اما همیشه ی چیزو میگه دوس داره کصافط😂😂😂

چی؟  

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

شوهر ندارم اما دوسپسرم خییییلی تعریف میکنه با اینکه چاقم ولی میگه چاقیت خوشگله

از روزی باهاش اشنا شدم اعتماد بنفسم دوبرابر شده اصن لبریز اعتماد بنفس شدم برعکس قبلیا که بزون نمیاوردن ولی ایشون خیییییلی تعریف میکنه

دایم میگه تا حالا ندیدم زن بزاد ولی هیکلش مث تو باشه  چهرمم چون اطرافیان اکثرا عملی هستن دوس د ...

خوشبحالتون شوهر خواهرشوهرمم همش ازش تعریف میکنه تو جمع اینا ،اما شوهرم هیچوقت نگفته بهم یبار داشتیم با خواهرشوهرمینا میرفتیم عروسی از ارایشگاه اومدیم بیرون شوهرامون اومدن دنبالمون شوهراونو دیدم اینقدر ازش تعریف و قربون ثدقش رفت میخاست ببرتش واسش اسفند دود کنه اما بخدا شوهر منم حتی نگاه نکرد ببینه چجوری شدم

😘
2714

مردا سخت بزبون میارن..مدلشون اینه..همین که مطمعنم همسرم ازته دل دوسم داره وازم راضیه خوشحالم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

نه زیاد نمیگه نه همسرم نه خانوادش با اینکه آدمای خوبین.

ولی عوضش هر جا که میریم دیگران ازم خیلی تعریف میکنن دوستای مادرشوهرم و کسایی که ندیدنم اما دلم میخواد دیگران تعریف زیاد نکنن همسرم اینکارو بکنه‌😕😕

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
من خودم میام به شوهر میگم نگا چشمام چقد قشنگه نگا .....خودم از خودم تعریف میکنم اونم میگه آره اونقد ...

😆😆😆

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

والا شوهرمن انقد تعریف میکنه حد نداره 

بعضی وقتا مثلا تو خیابون یا مهمونی ک بهم میگه از همیشه زیباتر شدی خودم یه جوری میشم ک نه بابا زیبا کجا بود 

هروقت میگم فلانی خوشگله میگه هیچکس خانوم من نمیشه 

عاااشقشم😍😍😍😍😗😗😗😗😗😗😗

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤
2706