2733
2734

محصولات ما پوشکهای دائمی با جذب بالا  در ۲مدل چسبی و دگمه ای  هستند .

که با پد چندین بارمصرفو قابل شست و شو در مینی واش ودست
برحسب  وزن نوزاد ودور کمر بزرگسالان
برای نوزاد و کسانی ک دچار شب ادراری و سالمندان مورد استفاده قرار میگیرد.
این پوشکها باشورتهای اموزشی متفاوته ..شورت اموزشی هم داریم.
برای سهولت کار شست و شو مادران.‌ پدهایی محافظ  بهداشتی  ارائه دادیم ک درصورت مدفوع  ..محافظ دور انداخته وبدون پس دادنی  پد اصلی و پوشک بشورید.

پوشکها با پارچه های نخی  وپنبه ای بهداشتی چندین بار مصرف باقدرت جذب بالا.دوخته میشه
فروش تک وعمده
اماده همکاری با عزیزان در شهر ومناطق دیگه هم هستیم..

فروش و همکاری با عزیزان سیسمونی فروشی ها و بوتیکهای بچگانه...
اطلاعات بیشتر  در پیج اینستا
poshak_22

قیمت محصولات تکی
از ۳۰تا۳۵ برحسب سایز و وزن کودک
و از۳۰تا۴۵ برای سالمندان برحسب دور کمر
پدهای تکی  برای سهولت تعویض درتعداد بشتر جدا فروش میشه..
پدمحافظ بهداشتی ک باهزینه جدا ارائه میشه

شرکت تولیدی ما  اماده ارائه پد بهداشتی بانوان هست

لطفا محصولاتمون در اینستا  مرور کتید..

@poshak_22

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
راستش‌من‌ازاینا خریدم‌واسه پسرم خیلی نم پس میده با یه باز‌جیش‌کردنش نم‌میده

احتمالا شما جنس فیک خریدین  و کش پهلو پا  مهمه ب کدوم سمت هدایت بشه  فیلم اینستا  بببینید ۱لیوان اب  رو هر پد  خالی میکنم

2738
نه پوشش خارجیش رو ازداخل بدوزین خیلی قشنگ میشه فک کنم 

به سمت داخل تا بشه چون ۴لاس میشه ۸لا

و حالت استر کشی باشه ضخیم میشه ودر اخر  به فکر نوزادیم  کارشناسمون همه رو  تجزیه وتحلیل کرده

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :      www.ttadbir.com@gmail.com           

واتس اپ :             09128889359      

ایمیل :             info@ttadbir.com

تلگرام:            t.me/biz_hamipars

فیس بوک : https://www.ninisite.com/discussion/topic/1385244/facebook.com/ttadbirfacebook.com/ttadbir

من از شرکت پرستاری مهرگان پرستار گرفتم خیلی راضی بودم کارشون در اعزام پرستار عالیه واقعا پرستاری که برای مادرم فرستادند عالی بودشمارش و میزارم ازش استفاده کنید اینجوری با خیال راحت میتونید عزیزانتون رو بهشون بسپارید و به کار هاتون برسید

02177611939-02177611995

09120612084-09120612085

2706