2726
عنوان

بیاین چالش پیام به همسر + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3281 بازدید | 133 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره مهم الانه گذشته ها گذشته 😉 ان شاالله همیشه خوشبخت باشین 😍

قربانت... 

شاید کسی فکر کنه اینا شانسه اما لحظه به لحظش تلاش و زحمت و سختی بوده 

خدا خیلی لطف کرده

با امضات احساساتی شدم😁😉

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2728
تو که ۶ هفتت مونده زایمانت😐🤔

تیکر طلاقمه😐نیس که علاقه دارم زودتر تموم شه براش تیکر گذاشتم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
ان شاالله به زودی 😍

😂😂😂😂😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
عزیزم من ۱۸ سالگی باهاش دوس شدم ۱۹ سالگی عقد کردیم ۲۱ سالگی عروسی الانم ۲۲ سالمه  از اولم همین ...

خداروشکر عزیزم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
کلا فقططططط به کار فکر میکنه . خونه هم خیلی کم میاد حق زنگ و اس هم ندارم چون وقت نداره مامان بزرگش ...

باخدا.. چه بی احساس مگه همسرت کارشچیه

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام

خیلی چالش جالبی خوشم اومده..الان فرستادم برای همسری ببینم چی جواب میده هرچی بودمیفرستم..یاخداااا البته تو روبیکا هروقت نت روشن کنه میبینه

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام