2737
2734
عنوان

بیاین چالش پیام به همسر + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3281 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیفرستم براش چون خودش میدونه اینا رو

دوست ندارم فکر کنه منت گذاشتم😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
چرا افسردگی گرفتی یا مریض شدی منم افسرده میشم حالم مث شمامیشه

باردارم بخدا موهای خودمم به زور شونه میکنم یکی بیاد منو ببره دسشویی حال هیچی ندارم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

اولن پیشم خابیده...دومنم استراحت مطلقم مادزش اومده کارارو کرده پیامو بش بدم ردم کرده مرخصی😂😂

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2738
😂😂😂😂😂😂😂😂😂  چرا ؟؟؟

کلا فقططططط به کار فکر میکنه . خونه هم خیلی کم میاد حق زنگ و اس هم ندارم چون وقت نداره

مامان بزرگش داشت میمرد بهم گفت یه زنگ بهش بزن یه چیزی بهش بگم . خدا شاهده زنگ زدم داد و بیداد کرد که اون بگه تو چرا وقت منو میگیری. 

2706