2737
2734
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم اخه ؟ 😭😭😭

246 بازدید | 16 پست

هفته ۱۴ رفتم سل فری . ریسک تریزومی ۲۱ متوسط بود . گفتن جواب حدودن ۳هفته طول میکشه و اماده شد ما زنگ میرنیم بهتون . امروز بعد از ۳ هفته زنگ زدم چرا جواب نیومد هول کردن پشت تلفن گفتن  شما باید دوباره بیاین ازمایش . احمقا الان هفته ۱۸ هستم . دوباره جوابو بفرستن دو سه هفته دیگه طول میکشه . گفتم الان من چیکار کنم اونجور که پیداست انگار مشکلی هست دو سه هفته دیگه من ۲۰ رو رد میکنم مرده شور ازمایشگاهشو ببرن . من چه خاکی تودسرم بریرم . تو رو خدا دعام کنید بچم سالم باشه ؟  چیکار باید بکنم ؟  
وس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم امیدت ب خدا باشه

منم الان دارم میرم جواب آزمایش آلفا رو بگیرم

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2728

خبر مرگشون

کاش جای معتبرتری میرفتی

دوراز جون اگه اوکی نباشه دیگه اجازه سقط بهت نمیدن که

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

وا چه بی مسئولیت هستن

برو پولت رو پس بگیر برو آمنیوسنتز کن. سل فری تو این هفته فایده نداره که. آمنیو جوابش نهایتا یهفته ای میاد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
خدا از دهنت بشنوه ار صبح یه بند دارم گریه مبکنم الان دارم حاصر میشم برم دکتر

گریه نکن یه ختم قرلان نذر کن انشاالله سالمه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خدا از دهنت بشنوه ار صبح یه بند دارم گریه مبکنم الان دارم حاصر میشم برم دکتر

بهت قول میوم سالمه .. پدر منو تو بارداری دراوردن بی سوادا

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
2706