2726

میخواد بفهمه حق با کیه.کی راست میگه کی دروغ.

من میترسم.اخه من وقتی استرس داشته باشم صدام مبارزه و نمیتونم حرف بزنم.

میترسم نتونم از خودم دفاع کنم.

به نظرتون چکار کنم؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اعتمادبه نفس داشته باش نفس عمیق بکش 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

چقدر شوهرتون بلوغ فکریش پایینه چقدررررر 

به جای حل و فصل و اروم کردن دو طرف ..میخواد آشوب درست کنه ...حالا رودررو کرد و فهمید حق با کیه ..بعدش چی ؟؟مگه اون زندگی دیگه زندگی بشو هست آخه

ببخشید ولی رک تا وقتی بزرگ نشید تورو خدا ازدواج نکنید

وا وقتی حق با تو چه ترسی مگه بچه ای یا اونا شمرن رک وراست حرفتو بزن طلا که پاکه چه منتش به خاکه

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

بهش بگو بیخیال بشه چون اگر تو از خودت دفاع کنی اونا یه عمر باهات بد می شن و دیگه هیچوقت رابطه درست نمیشه، اگر هم بگی حق با اوناست خودتو کوچیک کردی، بگو اگر این کار رو بکنی من سکوت می کنم

موضوع چیه

خیلی وقته باخانواده شوهرم بحث داریم .دوسال عقدبودم همش دعوا .الانم دوسال از عروسیمون میگذره با خانواده شوهرم حدودا قهریم.همش هم تو خونه با شوهرم سر کارهای خانوادش بحث داریم

2706