2410
2553
عنوان

دوس دارم ب خاهرشوهرم بگم به جاي گوشي واسه خودت ي شلوار بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 80 پست
با هر کی مثل خودش باش  ۷۰۰ تومن برا دخترش ماشین برقی خریدیم . سر زایمانش النگو دادیم . اومد عرو ...

منم پسرش الان ۱۰ سالشه من کادو ۱۰۰ تومن اون موقع دادم بعد پارسال واسه بدنیا اومدن دخترمن ورداشته همون ۱۰۰ تومن گذاشته تو پاکت .حالا من نمونده بودم معطل کادوی اون ولی بلاخره وقتی داره نمیده مثلا زرنگی میکنه شوهرم میگه ندارن بعد ماه بعدش خونه حرید .حالا منم برم دیگه کادوی خونه به روی خودم نمیارم عین خودش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با هر کی مثل خودش باش  ۷۰۰ تومن برا دخترش ماشین برقی خریدیم . سر زایمانش النگو دادیم . اومد عرو ...

مقصر اصلی داداشته اون چرا حاضر واسه فامیل زنش خرج کنه برای شما افسارش دست زنش میفته ادم هر  چقدر عروس مقصر بدونه اون مردی که ادعا داره چرا یهو زن ذلیل میشه من خودم چندسال از داداشم کشیدم اونم قولدور بودها زن گرفت برای اون و خانوادش موش شد چنان ریدنی بهش کردم که تا اخر عمرش یادش نره به خانوادش بی احترامی بکنه به خودش کرده 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2720
نه اونقدرا هم بیشعور نیست خخخ ولی همش دلم میسوزه هیچی ندارن اونا برعکس دختر من زیاد داره منم مجبورم ...

منم اولا هی برا دخترش کادو میبردم انقدر که اسباب بازی نداره. بعد که دیدم این اصلا یه دونه آبنباتم برا بچه داداشش نمیگیره منم نگرفتم دیگه.سری آخرم نزاشتم اسباب بازی بچمو ببره.گفتم بعدا غصه میخوره ببینه نیست. بعد رفت کلی پشت سرم حرف دراورد که به خاطر یه تیکه پلاستیک دل بچمو شکوند. منم گفتم خوب کردم برو خودت بخر. حالا همینا سه تا خونه تو تهران دارن.با یه باغ تو شمال و دوتا ماشین ۵۰چ میلیونی و ماهی حداقل ۲۰ میلیون حقوق