2410
2553
عنوان

دوس دارم ب خاهرشوهرم بگم به جاي گوشي واسه خودت ي شلوار بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 80 پست
این خواهرشوهر منه.تازه رفتنی به دخترش میگه هرچی دوست داری بردار ببریم😁

نه اونقدرا هم بیشعور نیست خخخ ولی همش دلم میسوزه هیچی ندارن اونا برعکس دختر من زیاد داره منم مجبورم واسه اونا کادو بگیرم بعد خودش دوزارم زورش میاد یه چیز بگیره دستش بیاره واسه بچه داداشش.کادو خونه مون هندونه آورد دیگه خودت فکررر کن حالا من هر دفعه میرم ۱۰۰ تومن کادو میبرم واسه بچهاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مانتو نداشت اون ماه شوهرم دو تا مانتو داد تو خرج دوا درمونشون در حد توانش كمك كرد شوهرش اصلا كاري ني ...

خوبه خودتم‌داری میگی شوهرش کاری نیست خب بندخدا زنه دستش تنگه نداره بخره تو چیکار داری بهش

2714
خندم گرفت.همیشه اینجا حق با عروس بوده ها.الان برعکس شده از شانست

آخه واقعا خیلی میخواد آدم بی وجدان باشه 

خودش داره میگه خواهر شوهرش پول نداره ۲۰ ساله بچه دار نمیشه خرج دوا درمون میکنن

خجالت آوره تاپیک میزنه انتظار داره همه بیان باهاش همدلی کنن

خدا ان شالله انقدر به خواهر شوهرت ببخشه استارتر انقدر غرق نعمتش کنه که شوهر تو نخواد چندغاز کمکش کنه تو بسوزی

روزتون خوش

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
نه اونقدرا هم بیشعور نیست خخخ ولی همش دلم میسوزه هیچی ندارن اونا برعکس دختر من زیاد داره منم مجبورم ...

نبر عزیزم اسباب بازی های دخترت که دیگه سنش رد شده ببر براشون راحت.

من برا زن داداشم و بچه هاش هی کادو گرون بردم اون جلو خانواده شوهر سرافکندم کرد . یاد گرفتم با هر کی مثل خودش باشم والا من براش اتو مو ۴۰۰ بردم  جلو شوهر تازه عقدیم بهم یک جوراب شلواری داد اب شدم .

خداروشکر
نبر عزیزم اسباب بازی های دخترت که دیگه سنش رد شده ببر براشون راحت. من برا زن داداشم و بچه هاش هی کا ...

اونا بزرگترن دختر من هستن آخه همچین نگاه میکنن دلم میسوزه البته شما درست میگی ایناهم آبرونگه دار نیستن

خب تو پولداری

نه پولدار نیستم ولی اسباب بازی واسه رشد بچه لازمه حداقی باید داشته باشه که جایی ببینه هی با حسرت نگاه نکنه واسه چیزای ساده

اونم پول داره ولی همه رو نگه میداره هی خونه بخره

اونا بزرگترن دختر من هستن آخه همچین نگاه میکنن دلم میسوزه البته شما درست میگی ایناهم آبرونگه دار نیس ...

با هر کی مثل خودش باش  ۷۰۰ تومن برا دخترش ماشین برقی خریدیم . سر زایمانش النگو دادیم . اومد عروسیم سکه پارسیان ۲۸۰ اورد سر پسرم پارسیان ۱۹۸ 

بعد دختر خواهرش عروسی کرد ربع سکه برد 

پولای داداشم و برا خانواده خودش خرج میکنه.

منم یک دونه خواهر اصلا ابرو برا ادم نمیزارن . 

هر سال سه بار میرن سفر . یعنی میخوام بگم پول داره زورش میاد به ما بده

خداروشکر
2706