2410
2553
عنوان

دوس دارم ب خاهرشوهرم بگم به جاي گوشي واسه خودت ي شلوار بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 80 پست

خواهر شوهر كوچيك منم با وجودي وضعشون خوبه عين گداها لباس ميپوشه واقعا ادم كنارش خجالت ميكشه جالبه توهم جذابيت هم داره تو عروسي پا ميشه با اون ريخت و قيافه يك ساعت ميرقصه دلم ميخواد خفش كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يعني چي؟

خب من نمیدونم خواهرشوهر شما چطوره ولی من اگه برا خواهرشوهرم چیزی بخرم اول اینکه فکر میکنه وظیفمو انجام دادم و مِن بعد از این هم انتظار داره همچنان وظیفمو انجام بدم😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2720
خب من نمیدونم خواهرشوهر شما چطوره ولی من اگه برا خواهرشوهرم چیزی بخرم اول اینکه فکر میکنه وظیفمو انج ...

☹️😯

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

هویچ پخته دوست داری؟؟؟

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
باخنده بگو عزیزم شلوارتم دیگه کهنه شده برویه خوشگلشوبخر ببین چی میگه؟! 

بعضیا واقعا ناراحت میشن.  

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2714
خب من نمیدونم خواهرشوهر شما چطوره ولی من اگه برا خواهرشوهرم چیزی بخرم اول اینکه فکر میکنه وظیفمو انج ...

دقیقا 

مادر شوهر و خواهر شوهر من اینجورین 

استارتر به نظرم  اشتباهه  که براش شلوار بخری 

دلم یه تیکر واقعی میخاد   میخوام مامان یه دختر نازو خوشکل بشم 
یا پول نداره بخاطر خرج دوادرمونش یا واسش مهم نیست 

نه ديگه الان دوا درمون نميكنه ديگه واسش مهم نيس بعد٢٠سال 

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
هویچچچچچ😕

اسم کاربریش هویچ پخته هست میخوام بدونم دلیل انتخابش چی ..؟

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706