2726
عنوان

دوس دارم ب خاهرشوهرم بگم به جاي گوشي واسه خودت ي شلوار بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 80 پست

جای اینکه اینجا تاپیک بزنین یا جلوی مامانتون اینا خجالت بکشین بهتر نبود شلوار بخرین به مناسبت تولدش یا هر چیزی بهش بدین؟

من اگه جای شما بودم تا حالا ده بار براش شلوار خریده بودم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
ميره ب شوهرم ميگه جنجال ميشه😁

😁

یکی براش بخر بگو برای خودم خریدم دیدم خوبه گفتم واسه تو هم بخرم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مانتو نداشت اون ماه شوهرم دو تا مانتو داد تو خرج دوا درمونشون در حد توانش كمك كرد شوهرش اصلا كاري ني ...

شاید آدمیه ک پوشش واسش مهم نیس.

یکی از دوستای منم اینجوریه

او نیمه ی من است...❤️
2728
مانتو نداشت اون ماه شوهرم دو تا مانتو داد تو خرج دوا درمونشون در حد توانش كمك كرد شوهرش اصلا كاري ني ...

وقتي دوس نداري نه تو نه شوهرت كمكش كني وواضحه پول ندارن خب چرا تايپيك ميزني ك چي بشه

اللهم صل على محمد وال محمد

استارتر اگه میخوای براش بخری مواظب ادامه ماجرا هم باش😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

حالا گوشيش نه اينكه كار نكنه هااا مثلا اس ام اس و زنگ زدنش اكي بود ميگفت تلگرامم پاك شده روش نصب نميشه

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
وقتي دوس نداري نه تو نه شوهرت كمكش كني وواضحه پول ندارن خب چرا تايپيك ميزني ك چي بشه

شوهرم كمكش ميكنه 

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
خواهرشوهر من به غیر از لباس اسباب بازیم واسه بچهاش نمیخره فقط پول جمع میکنه خونه و ماشین میخره .میان ...

این خواهرشوهر منه.تازه رفتنی به دخترش میگه هرچی دوست داری بردار ببریم😁

2706