1507
1411
عنوان

دوس دارم ب خاهرشوهرم بگم به جاي گوشي واسه خودت ي شلوار بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 80 پست
خواهرشوهر من به غیر از لباس اسباب بازیم واسه بچهاش نمیخره فقط پول جمع میکنه خونه و ماشین میخره .میان ...

این خواهرشوهر منه.تازه رفتنی به دخترش میگه هرچی دوست داری بردار ببریم😁

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1517

خواهر شوهر كوچيك منم با وجودي وضعشون خوبه عين گداها لباس ميپوشه واقعا ادم كنارش خجالت ميكشه جالبه توهم جذابيت هم داره تو عروسي پا ميشه با اون ريخت و قيافه يك ساعت ميرقصه دلم ميخواد خفش كنم

يعني چي؟

خب من نمیدونم خواهرشوهر شما چطوره ولی من اگه برا خواهرشوهرم چیزی بخرم اول اینکه فکر میکنه وظیفمو انجام دادم و مِن بعد از این هم انتظار داره همچنان وظیفمو انجام بدم😊

شوهرم میگه نمیتونی                                                ولی من میگم میتونم😁😁😁                                   به نظر شما حق با کیه؟؟؟؟؟😁
1485
خب من نمیدونم خواهرشوهر شما چطوره ولی من اگه برا خواهرشوهرم چیزی بخرم اول اینکه فکر میکنه وظیفمو انج ...

☹️😯

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

هویچ پخته دوست داری؟؟؟

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
1396
خب من نمیدونم خواهرشوهر شما چطوره ولی من اگه برا خواهرشوهرم چیزی بخرم اول اینکه فکر میکنه وظیفمو انج ...

دقیقا 

مادر شوهر و خواهر شوهر من اینجورین 

استارتر به نظرم  اشتباهه  که براش شلوار بخری 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش دلم صلوات بفرست 😍😘  باردار نیستم  دلم تیکر بارداری میخاد
یا پول نداره بخاطر خرج دوادرمونش یا واسش مهم نیست 

نه ديگه الان دوا درمون نميكنه ديگه واسش مهم نيس بعد٢٠سال 

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
هویچچچچچ😕

اسم کاربریش هویچ پخته هست میخوام بدونم دلیل انتخابش چی ..؟

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
1514