1507
1411
عنوان

دوس دارم ب خاهرشوهرم بگم به جاي گوشي واسه خودت ي شلوار بخر

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 80 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اگ پول داری تو واسش بخر

مانتو نداشت اون ماه شوهرم دو تا مانتو داد تو خرج دوا درمونشون در حد توانش كمك كرد شوهرش اصلا كاري نيس 

لجم ميگيره

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
1473

تو چیکارش داری کع تو خجالت بکشی ای بابا دوست داره حتما

دوست داری کسی در مورد خودت نطر بده 

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

ببینم اگه وزیر جنگ خواستی من میام😊

چون اگه به خواهرشوهر این حرفو بزنی یعنی یک جنگ به پا نیشه که اون سرش ناپیدا

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1485

جای اینکه اینجا تاپیک بزنین یا جلوی مامانتون اینا خجالت بکشین بهتر نبود شلوار بخرین به مناسبت تولدش یا هر چیزی بهش بدین؟

من اگه جای شما بودم تا حالا ده بار براش شلوار خریده بودم

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
مانتو نداشت اون ماه شوهرم دو تا مانتو داد تو خرج دوا درمونشون در حد توانش كمك كرد شوهرش اصلا كاري ني ...

شاید آدمیه ک پوشش واسش مهم نیس.

یکی از دوستای منم اینجوریه

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور ارشد📚📙📖📑📒 
مانتو نداشت اون ماه شوهرم دو تا مانتو داد تو خرج دوا درمونشون در حد توانش كمك كرد شوهرش اصلا كاري ني ...

وقتي دوس نداري نه تو نه شوهرت كمكش كني وواضحه پول ندارن خب چرا تايپيك ميزني ك چي بشه

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد
1403

استارتر اگه میخوای براش بخری مواظب ادامه ماجرا هم باش😊

شوهرم میگه نمیتونی                                                ولی من میگم میتونم😁😁😁                                   به نظر شما حق با کیه؟؟؟؟؟😁

حالا گوشيش نه اينكه كار نكنه هااا مثلا اس ام اس و زنگ زدنش اكي بود ميگفت تلگرامم پاك شده روش نصب نميشه

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
وقتي دوس نداري نه تو نه شوهرت كمكش كني وواضحه پول ندارن خب چرا تايپيك ميزني ك چي بشه

شوهرم كمكش ميكنه 

1508