2737
2734

مامانای گل از چه مکملی استفاده می کنید برا بچه هاتون 

قد و وزن بچه هاتون چقدره 

من پسرم پنج ماه دیگه میره تو پنج سال فک کنم قدش کوچولوتر از همسناشه 

میره پنج سال منظورت متولد ۹۴ هست.

۴ سال تمام؟ ؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

دختر من ۱۰۴ سانته و ۱۵ کیلو وزنشه

نسبت به هم سن هاش ریزه میزه است

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دخترم 4 سالو پنج ماهشه 20 کیلو وزنش 

قدشم 105 اگه اشتباه نکنم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2731
2738

پسرم پنج سالشه اشتهاش فوق العاده خوبه ماشاالله اما اصلا چاق نمیشه قدش ۱۰۷وزنش۱۷چندبار زینک دادم هیچ تغییری نکرد الان هیچی مصرف نمیکنه 

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
متولد 93 هستش

پس ۵ سالش تموم میشه .

پسر خواهرم دی ۹۳ هست ۱۱۱ قد 

با ۱۷ وزن.

ولی لاغر استخونیه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706