2726

من شنیدم باید دم کنی تا یه هفته هرروز صبح ناشتا همسرت بخوره 

بعدش انگار تا ۱۰روز یه بار صبح یه بار شب بخوره

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بده ب خورد همسرت

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2728
بشورش .بزار خشک بشه .بعد اسیابش کن با جنسینگ  روزی ی قاشق بده شوهرت بخوره .من ازش جواب نگرفتم ا ...

باید دمنوش کنی ک اثر کنه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
عه .واقعاااا؟شاید بخاطر همین من جواب نگرفتم ک اشتباه انجام میدادم !!!!اما خوب عطاری هم گفت درسته .رو ...

فک کنم هفت تا.بازم سرچ کن تو نت.حداقل سه کیلو باید بخوره تا جواب بگیری؟

بعدم اگه اسپرم صفر باشه جواب نمیده.

سیاهدانه و خرما.

گرده نخل نر.

ژل رویال اصل.ایناهم امتحان کن

اخه اونیکه تو عطاری بود گف اگ دم کنی اثرش میره باید آسیاب کنی

گلم این یک قانون کلیه ک داروهای گیاهی بیشترین اثر رو وقتی دارن ک دمنوش بشن.عطاری رو ول کن از دکترطب سنتی بپرس.اصلاالانم ک بزنی تو گوگل نوشته بهترین روش استفاده بصورت دمنوشِ