2737
2734
عنوان

مادرشوهرم ازم ایراد میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 2023 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروس قرطی میخاسته من معمولیم امل هم نیستم حد وسطم شوهرم انتخابم کرده بخاطر این میسوزه

ببین نگاه کن طبیعیه

زنا زودتر از مردا شکسته میشن

چون زایمان دارن

مخصوصا اینکه شما از شوهرتم یه سال بزرگ تری

حالا یه سال خیلی کمه

ولی کلا زنا زودتر شکسته میشن

تو خودتم باید از اونا باشی که به خودت برسی

اصلا نباید مادرشوهرت بهت بگه

من کاملا درک میکنم تو چی میگی

چون مادربزرگ خودمم با این ۸۰ رو رد کرده

یه زن کاملا شیک و به روزه

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید

بگومیمون هرچی زشت تر ادا وعملاش بیشتر🤣🤣🤣

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌
2731
دختراشم عملی هستن همه جراحی زیبایی میرن فرطو فرط من نمیرم چیزی هم نمیگم بهشون جای من اونا بمن تیکه م ...

بگو شوهرمن از زنایی که میرن عمل میکنن و الکی میخوان بگن ماهنوز جوننیم بدش میاد.طبیعیش خوبه.

یا بگو ا واقعا شوهرم که میگه همینجوری خیلی خیلی خوشکلی

تا این ثانیه از مادر شوهرم متنفر بودم اما با این تایپیک حجم زیادی از تنفر کم شد🤣🤣🤣🤣🤣 من عروسش باشم فکر کنم با خاک یکسانم میکنه 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
2738

خوب موهاتو رنگ کن اندامتو متناسب نگه دار و...کلا اصلا بهونه نده دستش که اون بخواد بهت یادآوری کنه درضمن بهش بگو انقدر که به فکرمنین اگه به فکر خودتون بودین الان ناساروفتح کرده بودین مامانی😁

بگومیمون هرچی زشت تر ادا وعملاش بیشتر🤣🤣🤣

واقعا روتون میشه اینجور بگید؟یکم احترام نگه داشتنم خوب چیزی بود حالا درسته مادر شوهر اون بیشعوره ولی تربیت ادم کجا رفته.

هیچ چیز به اندازه سکوت اون ادمو سرجاش نمیشونه.

💊💊Pharmacy student💊💊 داروسازی.

بي خيال شوهرت بايد جوابشو بده مادرشوهر من شصت و خورده ایشه چندتا عمل زیبایی ناخون کاشته دندوناش همه ایمپلنت هر روز یه رنگ مو اونوقت من هیچکدوم دوست ندارم مصنوعی شوهرم هم بدش میاد خودمون دوتا مهمیم تازه من عینک هم میزنم 😂اون لیزیک هم کرده

2706