2726
عنوان

مادرشوهرم ازم ایراد میگیره

2023 بازدید | 67 پست

سلام بچه ها نمیخام بیاین فحشش بدید یا یکاری کنید آروم شم فقط میخام یه جواب دندون شکن بگید بهش بدم.

قضیه اینه مادرشوهرم بار اولش نیست که بهم ایراد میگیره میگه خط لبخند داریا... یا تارموی سفید داری یا چاق شدی یا میگه ابروهات ریختن یا فلان بسار من هیچ عمل زیبایی نداشتم و جالبه اصلا هم خط لبخند ندارم وقتی گفت گفتم خب همه بخندن همینجوری میشه دیگه گفت نه ببین شوهرت نمیشه شوهرم خندید گفت ببین مال این خط نداره شوهرمم گفت خب مادر صورت من لاغره بخاطر اونه ....خود مادرشوهرم نزدیک ۶۰ سالشه و سه تا عمل زیبایی داشته بازم پر از ایراده اما من نمیگم که ناراحت نشه اونوقت اون بمن میگه بخصوص چون من و شوهرم هم سن هستیم حس میکنم میخاد شوهرمو ب فکر بندازه که زنت داره پیر میشه چه جوابی بدم یا یه حرف بندازمو بنشونمش سرجاش پیشنهاد بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم باشوهرم همسنم فقط دوماه کوچیکترم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

بگو مادر جون شما غصه خط لبخند منو نخور 

الان که عمل کردن مد شده میرم عملش میکنم

اینجوری زیر پوستی اشاره به عملهای اونم کردی😁😁

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
دقیقا مادر شوهر منم یسری یه خانم ۴۰ساله دیده بود اون موقه من۳۰سالم بود ..گفت اون خانم همسنت بود😐 م ...

دختراشم عملی هستن همه جراحی زیبایی میرن فرطو فرط من نمیرم چیزی هم نمیگم بهشون جای من اونا بمن تیکه میان

دختراشم عملی هستن همه جراحی زیبایی میرن فرطو فرط من نمیرم چیزی هم نمیگم بهشون جای من اونا بمن تیکه م ...

نه شما میتونی به کسی که عمل کرده حرفی بزنی نه اونا به شما واقعا این مسئله کاااااااملا شخصیه

مادرشوهرا همین جورین ولشون کن من 22سالمه هرکار میکنم میگه یاد جوونیات افتادی گفتم معلومه که جونم هنوز اول راهم میگه اره بابا 

میخواد لجمو دربیارع دوبار دیگه بهم گفت منم گفتم اگه من پیرم که شما دیگه خیلی کهن وسال پیییرزنی 😆

دیگه دهنشو بست 

🧚‍♀️
بگو مادر جون شما غصه خط لبخند منو نخور  الان که عمل کردن مد شده میرم عملش میکنم اینجوری زیر پ ...

ایول خوشم اومد راس میگی اما طاقت ندارم میخام خودم حرف بندازم صبد نمیکنم اون باز ایراد بگیره

بهش بگوالان همه میرن عیب ونقص هاشونوباعمل برطرف میکن منم هروقت عیب پیداکردم همین کارومیکنم هنوزکه عیبی ندارم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2706