2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باور کن بلد نیستم وگرنه میومدم

کاش بری کتابش و بخری یا اگر پی دی افش هست دانلود کنی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
باور کن بلد نیستم وگرنه میومدم کاش بری کتابش و بخری یا اگر پی دی افش هست دانلود کنی

من کتابشو دارم. برای خیلی سال قبله، قدیمیه، درسته؟

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
من کتابشو دارم. برای خیلی سال قبله، قدیمیه، درسته؟

منم چند بار تو کتاب فروشی ها دیدم ولی نخریدم بله بنظرم قدیمی باشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

یه خانمی رو میشناختم قهوه ات رو‌ که باز‌میکرد همه چیت رو میگفت انگار باهات زندگی میکرد عالی عالی حیف دیگه نمیتونم برم پیشش

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
او آنقدر کارش گرفته منم یکی میشناختم تلفنی بود .و دیر نوبت میداد ولی هرچی میگفت دقیق بود

اوه خيلي مشتري داره شفا گرفته نفسش حقه هر چي گفت براي من شد توي پنج سال خودشم سيده

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
2706