2733
2734
عنوان

گرگانی ها میشه بیاین

72 بازدید | 10 پست

آرایشگاه خیلی قیمت مناسب بلدین؟؟؟ واسه رنگ مو 

دستم خالیه ولی باید موهاشو رنگ کنم

شماره تلفن هاشون رو هم بذارین

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خود گرگان برو سمت پایین شهر پیدا کن یا مدل بشو رنگ از خودت باشه 

مدل بشم احتمال خراب شدم موهام نیست؟؟؟

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
2728
مدل بشم احتمال خراب شدم موهام نیست؟؟؟

زیر نظر استاده خب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
هم کارش خوبه هم قیمت پایین 

عزیزم من برا تفریح و خرید میخام بیام گرگان ..کیف های حصیری و کفش میخام از کجا بگیرم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
عزیزم من برا تفریح و خرید میخام بیام گرگان ..کیف های حصیری و کفش میخام از کجا بگیرم 

سلام عزیزم 

والا به نظرم بهتره برای خرید بری اسکله  و بازار بندرترکمن که نیم ساعت با گرگان فاصله داره 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
سلام عزیزم  والا به نظرم بهتره برای خرید بری اسکله  و بازار بندرترکمن که نیم ساعت با گرگا ...

سلام گلم بندر ترکمن کیف حصیری داره ؟شما دیدی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم