2726
عنوان

یه عالمه انجیر دارم چیکارشون کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 28859 بازدید | 40 پست
خشک کن. یا بزار فریزر. یا بده همسایه ای کسی.

بذارم فریزر بعد ک بزارم بیرون میشه مثه انجیر تازه خورد؟ 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری باید خشکشون کنم؟ ک مثه بیرونی ها بشه

من قبلا تو فر درست کردم خیلی خشک شد دیشب تو گوگل میگشتم نوشته بود شکر و آب و عسل قاطی کنین بمالین به انجیرا بزارین خشک بشه فکر کنم اونجوری میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خشکش  کن

نمیشه ...نمیدونم چطوری خشک میکنن ها ...هروقت بخواییم خشک کنیم توشون کپک میزنه خراب میشن ...فکرکنم باید تو خشک کن میوه باید خشک کرد 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2728
مربا درست کن خیلی خوشمزه میشه...برای نگهداریشم چون زیاده تو ظرفای کوچیک دربسته بزار ...بزار تو فریزر ...

اها ما مربا نمیخوریم واسه همون نمیتونم درست کنم 

والا انجیرو بلد نیستم ولی ی هفته پیش کلی کمپوت زردآلو درست کردم میتونی سرچ کنی از نت کاری نداره

ممنون گلم. 

بذارم فریزر بعد ک بزارم بیرون میشه مثه انجیر تازه خورد؟ 

بله. یه بار امتحان کن. الان چند تا دونه جدا جدا که به هم نچسبیده باشه. توی یه ظرف بزار فریزر. شب ازش استفاده کن. دوست داشتی همه اش رو فریز کن.

اگر که نه ظرف کن بده همسایه ای یه رهگذری. کلی برات دعا میکنه.

من قبلا تو فر درست کردم خیلی خشک شد دیشب تو گوگل میگشتم نوشته بود شکر و آب و عسل قاطی کنین بمالین به ...

منم قبلا گشتم ولی هنوز نمیدونم چطور خشک کنم ک خوب بشن 

انجیر خشک درست کن تو نت بزن ببین کدوم روش بهتره، ولی ورقه ای خورد کن،انجیر درسته تو خونه نمیشه، داخلش کپک میزنه و بو میگیره.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
بله. یه بار امتحان کن. الان چند تا دونه جدا جدا که به هم نچسبیده باشه. توی یه ظرف بزار فریزر. شب ازش ...

باشه ممنون عزیزم. امتحان میکنم. 

بدبختی فریزرمم جا نداره😀

بفرمایید عزیزم😊 خداییش مردا چرا اینجور خرید میکنن الان یه سطل بزرگ تو یخچاله 😥

رب انجیر داروییه به درد یبوست میخوره

بجوشون له کن صاف کن بذاز تو یخچال

یک قاشقش راه میندازه شکمو چند سالم میمونه

رنگشم سیاه میشه

وایه توی شیرینی و کیکم خوبه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
انجیر خشک درست کن تو نت بزن ببین کدوم روش بهتره، ولی ورقه ای خورد کن،انجیر درسته تو خونه نمیشه، داخل ...

باشه مرسی خانومی

شیره انجیر درست کن اول انجیر با مقداری اب بپز بعد داخل یه پارچه توری بریز ابشو خوب بگیر بعد بزار بجوشه تا مثل غلظت رب بشه هم موندگاریش زیاده وهم خوشمزه

به خودت ایمان داشته باش تو قویترین شخص زندگی خودت هستی
رب انجیر داروییه به درد یبوست میخوره بجوشون له کن صاف کن بذاز تو یخچال یک قاشقش راه میندازه شکمو چ ...

دقیقا چجوری درست میشه؟  

دخترم بیشتر وقتا یبوست میشه بدردش میخوره 

2706