2733
2734
عنوان

چه برنامه ای واسه ایام محرم دارید

818 بازدید | 57 پست

من تا به حال روضه تو خونم نگرفتم خیییلی دوست دارم امسال بگیرم حساب کردم سفره حصرت ابوالفضل بندازم نسبت به تعداد مهمونام چند میلیون خرجش میشه

به نظرتون سفره بندازم یا اونو مواد غذایی خام بگیرم بسته بندی کنم تقسیم کنم بین افراد نیازمند که میشناسنم .مثلا هر بسته روعن و برنج و رب و قند و ماکارانی و مرغ و گوشت .چایی اینطور چیزا 

دوست دارم سفره بندازم یکی از علت هاش اینه که اصلااا تا بحال مراسم مذهبی نداشتیم نه من نه مادرشوهرمینا نمی دونم حسمیکنم خیییلی حس خوبیه به نظرتون کدومو انجام بدم نظرات و میشمارم هر کدوم بیشتر گفتید اون و انجام میام

گذشتن از تو آسون نیس....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرکدومو که از ته دل راضی هستیو دلتو شاد میکنه انجام بده

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

مورد دوم

توی این شرایط کمک به دیگران خیلی ارزشمندتره و برای امام حسین هم ارزش خیلی زیادی داره

تا سفره انداختن و سیرکردن کسایی که دستشون به دهنشون میرسه💙

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2738

خانمی فک کنم این پول رو به نیازمند کمک کنی خیلی بهتر باشع،مگر افراد فامیلتون نیازمند باشند

اگه خیلی دوست کاری تو خونه انجام بدی ،از مداح دعوت کن برای خوندن زیارت عاشورا  و با یه پذیرایی مختصر

دنبال یگ گوش گیر خوب بگردم....  از دست این جماعت که با عربده والودگی صوتی یکم ارامش رو هم از م ...

😒

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

یه سفره ای هم انتخاب کردی از همه سنگینتر و پرخرج تر! اگه میخوای کار خیر کنی که قطعا دومی. اگه دلت میخواد مهمونی مذهبی هم بدی یه مراسم ساده تر انتخاب کن مثل ختم انعام.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706