2733
2734

پسر من یک سالشه در طول روز هر وقت بتونم باهاش بازی میکنم.خوابش هم تو روز یه بار یک ساعت میخوابه یه بار دو تا سه ساعت بستگی داره که چقدر خسته میشه شب هم تقریبا ۲ تا ۳ بار بیدار میشه شیر میخوره و شیر خوردنش زیاد نیست کمه.راه میره،خیلی کم تک و توک یه سری از کلمات رو میگه،کلاغ پر هم بلده بازی کنه خوب هم میرقصه

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد
پسر من یک سالشه در طول روز هر وقت بتونم باهاش بازی میکنم.خوابش هم تو روز یه بار یک ساعت میخوابه یه ب ...

منم پسرم خوابش وشیر خوردنش مثل پسر شماس ولی راه نمیره فقط دستشو میگیره وبلندمیشه واگه دستشو بگیرم تاتی تایی میاد ماما وبابا ودد و هاپو وتوتو بلده بگه مامان هانی شما چه بازی هایی باهاش انجام میدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من یک سالشه در طول روز هر وقت بتونم باهاش بازی میکنم.خوابش هم تو روز یه بار یک ساعت میخوابه یه ب ...

منم پسرم خوابش وشیر خوردنش مثل پسر شماس ولی راه نمیره فقط دستشو میگیره وبلندمیشه واگه دستشو بگیرم تاتی تایی میاد ماما وبابا ودد و هاپو وتوتو بلده بگه مامان هانی شما چه بازی هایی باهاش انجام میدید؟

2728
منم پسرم خوابش وشیر خوردنش مثل پسر شماس ولی راه نمیره فقط دستشو میگیره وبلندمیشه واگه دستشو بگیرم تا ...

من براش کتاب زیاد میخونم خودشم عاشق کتابه باهاش توپ بازی میکنی،ماشین بازی میکنم،روی پاهام میشینه و تاپ بازی میکنه،یه ماشین داره که اشکال هندسی توش میره و صدا میده باهاش اون بازی رو هم میکنم،دنبال بازی هم میکنم ولی همه ی این بازی ها رو به صورت بچگانه بازی میکنم 

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد
منم پسرم خوابش وشیر خوردنش مثل پسر شماس ولی راه نمیره فقط دستشو میگیره وبلندمیشه واگه دستشو بگیرم تا ...

پسر من به به و بابا و ننه و این چیه و این کیه و آجی و دده بلده بگه

2738
دخترمن نارس به دنیااومد34هفته الانم هفت روز دیگه یکساله میشه خیلی لاغره چهاردست وپاهم نمیکنه فقط غلت ...

الان چند کیلو است؟منم از وقتی بچم به غذا خوردن افتاده هر سری میبرم بهداشت میگه خوب وزن اضاره نکرده