1373
1341

میخوام پاییز اقدام کنم سر اون یکی حاملگیم اقدام اول شد دوقلو که عیدسقط شدن.الان میخوام وزنمو کم کنم.

قدم ۱۶۵ وزنم ۷۴😑البته استخون درشتم و بیشتر چاقیم بالا تنه س بهم میخوره ۶۵ تا ۶۷ اینا باشم.خیلی میترسم تو حاملگی چاق شم زیاد 😥

هرکاریم میکنم تا قبل بارداریم یکمم میزون کنم نمیشه بد اومده از خودم😕😔😔

منم تیروئیدم کم کار بود که هر روز نصف قرص لووتیروکسین میخوردم. ۷۲ کیلو بودم قدم هم ۱۶۸ بود. ورزش شنا و ایروبیک به صورت منظم و مداوم دنبال کردم و رژیم سفت و سخت هم نگرفتم فقط غذام نسبت به قبل کمتر کرده بودم ۱۰ کیلو کم کردم بعد اقدام کردم به بارداری و باردار شدم.

استرس خودش به تنهایی نمیذاره لاغر شی عزیزم بیخیال رژیمتو بگیر کم بخور خاکشیر. سرکه سیب .کدو .دارچین زنجبیل .چای سبز.عرق زیره .لیمو ترش.اینا همشون کمک کنندن یکی دوتاشو تو برنامت بیار و به هیچیم جز سلامتیت فک نکن پیاده روی کن بگرد

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

منم تیروئیدم کم کار بود که هر روز نصف قرص لووتیروکسین میخوردم. ۷۲ کیلو بودم قدم هم ۱۶۸ بود. ورزش شنا ...

منم باشگاه میرم ایروبیک.

تازه یه هفته س رفتم قرصم همینو نصفه ناشتا میخورم‌.هر روزم سه تا ۴ استکان دمنوش زنجبیل و دارچین غذامو کم کردم.ولی چون شوهرم ناهار خونه نمیاد شام مفصل درست میکنم اینم گیر میده حتما باید باهام بخوری😣😣😣

1350
استرس خودش به تنهایی نمیذاره لاغر شی عزیزم بیخیال رژیمتو بگیر کم بخور خاکشیر. سرکه سیب .کدو .دا ...

دارچین زنجبیل میخورم قبلا چای سبزم میخوردم دکتر گفت کم خونی داری خوب نیس برات

منم باشگاه میرم ایروبیک. تازه یه هفته س رفتم قرصم همینو نصفه ناشتا میخورم‌.هر روزم سه تا ۴ استکان د ...

من شام مثلا یه لیوان شیر با خرما یا میوه یا نهایتا نون و پنیر اونم کم، میخوردم شام خیلی موثره‌. من روزای زوج استخر میرفتم روزای فرد ایروبیک. انگار هر روز ورزش داشتم.

منم میفهمم شام کم میخورم شکمم یکم داخل میره

همین چاقی شکم باعث تنبلی تخمدان هم میشه من ۳ سال اول ازدواجم قصد بچه دار شدن نداشتم تحت نظر دکتر بودم دکترم میگفت اصلا نباید چاق بشی چون وقتی شکم چربی بگیره تخمدان ها خوب کار نمیکنن و باعث تنبلی تخمدان میشه.

همین چاقی شکم باعث تنبلی تخمدان هم میشه من ۳ سال اول ازدواجم قصد بچه دار شدن نداشتم تحت نظر دکتر بود ...

منم تنبلی دارم باردار شدم البته اون ماه ورزش شدید و منطم داشتم لتروزولم سرخود خوردم دو قلو حامله شدم ولی ۱۲ هفته بودم رشدشون متوقف شد بابت تیرویید و ویتامین دی پایینم

منم تنبلی دارم باردار شدم البته اون ماه ورزش شدید و منطم داشتم لتروزولم سرخود خوردم دو قلو حامله شدم ...

حالا قبل از بارداریتون چکاپ کامل بشید منم ویتامین دی پایین بود دکتر بهم ویتامین دی ۱۰۰۰ داده روزانه. ولی تیروئیدم از قبل بارداری تنظیم شده بود اما هفته ۸ که آزمایش دادم حتی با مصرف قرص کم کارتر شده بود که میزان قرصم بیشتر کرد یعنی روزی یدونه

حالا قبل از بارداریتون چکاپ کامل بشید منم ویتامین دی پایین بود دکتر بهم ویتامین دی ۱۰۰۰ داده روزانه. ...

من روزانه رو تو حاملگی داد ولی بعدش گفت ۵۰۰۰۰ هزار بخور هفته ای یه بار.اون ۱۰۰۰ اصلا بالا نمیاره ولی ۵۰۰۰۰ سر یه ماه میزونم کرد به بالای ۳۰ رسیدم.

تیروییدم عددش ۴ بود تو بارداریم با قرص رسید زیر یک

من روزانه رو تو حاملگی داد ولی بعدش گفت ۵۰۰۰۰ هزار بخور هفته ای یه بار.اون ۱۰۰۰ اصلا بالا نمیاره ولی ...

منم قبل بارداری ۵۰۰۰۰ میخوردم ویتامین دی خوب بود. بعد یک ماه نخوردم اومده بود پایین و از وقتی هم فهمیدم باردارم ترسیدم نخوردم. دیگه هفته ۸ که تمام آزمایشا رو دادم ویتامین دی پایین بود گفت روزی یدونه ۱۰۰۰ بخور حتی تا ماه هفت. مولتی ویتامین هم میخورم اونم ویتامین دی داره.الان هفته ۱۳ هستم. چند روز پیش که آزمایش تیروئید دادم شده بود ۰.۳۶. دکتر گفت دو روز در هفته نصف قرص بخور. شما بخاطر پرکار شدن تیروئیدت سقط داشتی؟