1345
1363
عنوان

از صفر تا 100 ب قیافه شوهرت چند میدی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25024 بازدید | 1085 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من 90 میدم 10 تاهم کم کردم چون کم موئه☺

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَنـ یِهـ بانویِـ 75 ایـ اَم کِهـ عاشقِهـ  بَچِهـ هامَم 😍    واسه سلامتیه وروجکم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کن ممنون دوست مجازیه من🙏💗           تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 
1350

شاید بگین الکیه ولی واقعا بهش ۱۰۰ میدم

از نظر بقیه شاید ۳۰ باشه یا ۵۰ یا هرچی اما واقعا هیچ مردی از نظر من از شوهرم قشنگ تر نیست.

شاید خاصیت عشقیه مثل مجنون که لیلی رو زیباترین میدید

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1288
عشق یعنی اگه کل عالم میگن همسرت زشته در نظر تو زیباترین مرد یا زیباترین زن جهان باشه هنوز ازدواج نکر ...

دقیقا منم همین نظرو دارم. منم به همسرم ۱۰۰ دادم.

لیلی واقعا زشت بود اما مجنون اونو زیباترین میدید مگه میشه آدم همسرشو کمتر از ۱۰۰ ببینه

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
دلم برات تنگ بود منم نبودم ی دوره.اومدم دیدم نیستی . عشقمی دختر😍😍😍

ای جونم قربون تو برم من

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     
1364