1345
1363
عنوان

از صفر تا 100 ب قیافه شوهرت چند میدی؟؟؟

25030 بازدید | 1085 پست

لطفا همه صادق باشن...😊😊

و اینکه میدونم الان سیل خانمای شوهر خوشگل جذاب خوشتیپ قدبلند میریزن تو تاپیک و البته همه نمرات بالای 150میدن.😅😅😅

نمیدونم پس اینهمه مرد زشت تو خیابون زناشون کین😆😆😆😆

من خودم 30میدم😒😒😒😒 قبل از لاغریش 95میدادم.اما الان ک لاغرشده 30میدم.😞😞😞

و اینکه اگه پیشنهادی دارید ک همسرم چاق بشه بگید مثلا قرصی پودری که ضررش زیاد نباشه..چون هم خودش هم من از لاغریش داریم افسرده میشیم😄😄😄.ممنون ماچ ب همتون😚😚😚😚😚😚

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒                              

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

۹۰

پس باید خوشگل باشه👀👀👀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒                              
1350
منفی نهصد و نود و پنج

یعنی چه🤔🤔🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۰انترو

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩
1226
من ذاتش برام مهمه به ذاتش۱۰۰میدم😊😊

احسنت..البته ب خودت نه ها ب شوهر ذات درستت😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۹۹😁😁

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1364