2737
2734

کسی هست ارایشکاه نره تو عروسیا؟؟خانمای چادری چطورین شما تو عروسیا؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هميشه تو عروسيها لباس أستين بلند و پوشيده ميپوشم 

ولي روسري سر نميكنم 

از اول تا اخر هم همينجوري هستم و مشكلي با هيچي ندارم نه فيلمبردار نه داماد نه بقيه مردها 

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦

من خودم لباس کاملا باحجاب میپوشم با مدل قشنگ ارایشکاهم نمیرم خودم صورتمو درست میکنم موهانو مدل نمیدم شال میندازم رو سرم چون معتقدم از عروسی باید لذت ببرم وقتی لباسم لختی باشه معدبم و اصلا خوشحال تیستم هر دفعه دوماد بیاد یا کسی بیا د باید فرار کنم دنبال نلنتو بگزدم نتیحه کرفتم که لباسم و سرم پوشیده باشه حلل میکنم تو عروسیا ۳۲ سالنه

2738

بستگی به خودت داره اگه حجاب داری کلا

میشه برای لباست شنل یا حجاب بدی بدوزن

معمولا پارچه حریر نه خیلی نازک هست که مثلا روی لباس مجلسی میپوشن که یقه و دست رو میپوشونه

اگه اهل چادر هستی خیلی ها چادر رنگی میپوشن یا مانتو موقع فیلمبرداری

بستگی به خودت داره اگه حجاب داری کلا میشه برای لباست شنل یا حجاب بدی بدوزن معمولا پارچه حریر نه خی ...

بازم بااون حریرا بدن مشخصه یه دفعه فیلمبردار میاد وسط یا داماد بیاد وسط مثلا من خبردار نشم اونوقت منو ببینن اصلا حالم بد میشه تا اخر 

بازم بااون حریرا بدن مشخصه یه دفعه فیلمبردار میاد وسط یا داماد بیاد وسط مثلا من خبردار نشم اونوقت من ...

خوب کت کوتاه بدوز برای روش

من کلا زیاد جلو نمیشینم که دید نباشم

البته اینجا کلا قرار به فیلم برداری باشه یا داماد بیاد اعلام میکنن در مجلس

خوب کت کوتاه بدوز برای روش من کلا زیاد جلو نمیشینم که دید نباشم البته اینجا کلا قرار به فیلم بردار ...

خوشم نمیاد لباس وقتی میگیری باید دیگه همونو بموشی جیه باز کت بموشی خوب یعنی باید لباست پوشیده بلشه هی کت بموش در بیار جالب نیست برام فک کنم تو ایران فقط من اینجوریم طاهرا 

2706