2737
2734

دوتا چیز متفاوت ها. ربطی بهم ندارن. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا ربطی بهم ندارن و در ضمن جفتشم اگه استفاده بکنی بدرد بخوره 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
دو تاش برا وقتیه میخای بری بیرون خب

نه عزبزم. قنداق فرنگی نهایت استفاده اش تا ۳ ماه. برا نوزاد. آغوشی برا وقتی که بچه یکم گردن بگیره. بچه ده روزه رو میخوای بزاری تو اغوشی؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

هر كدوم يه استفاده اي داره ربطي بهم ندارن مثلا بجاي قنداق فرنگي اغوشي بگيري تو بيمارستان ميتوني بچه رو بذاري تو اغوشي؟؟؟؟  براي بيرون رفتن تو بغل گرفتن 

اغوشي براي وقتيه كه بچه كمر و گردن ميگيره

باز اگه ساک حمل و کریر و بگی یه چیزی

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2738
باز اگه ساک حمل و کریر و بگی یه چیزی

ساک حمل یا قنداق فرنگی ام میشه

هر كدوم يه استفاده اي داره ربطي بهم ندارن مثلا بجاي قنداق فرنگي اغوشي بگيري تو بيمارستان ميتوني بچه ...

فک کنم اسمشو اشتباه گفتم منظورم از اغوشی همونه که مثل قنداقکه ولی یه خرده فرق داره  روش دکمه میخوره و پاهاش میتونه بیرون باشه واقعا اسمشو نمیدونم

بابا دلتنگتم....