2726
عنوان

امان از ادمای فتنه گر

776 بازدید | 36 پست

مادر همسرمو میگم. هر وقت بهش زنگ میزنم یا از زیبایی دخترش میگه یا از بی پولی پسرش یا از مریضی همسر من. نشد من زنگ بزنم احوال بپرسم بحث اینارو نیاره. چند وقت پیشم همسرم با خواهرش دعواش شد خواهرش به منم باد داشت اونا اشتی کردن ولی اون همچنان به من باد داره، مادر شوهرم اومد گفت مشکلت با فلانی چیه 😐 گفتم اون با من مشکل داره اون از من بدش میاد منم متقابلا از اون. حالا همسرم اومده میگه این چه حرفیه به مادر من زدی. خیلی عصبانی شدم خیلی ها. مادر شوهرم خودش هر دفعه کلی با حرفاش منو میرنجونه مثلا میگه چی به همسرت میدی بخوره حالش همیشه بده یا از همین قبیل حرفا ولی من به خاطر این که همسرم ناراحت نشه هیچی نمیگم به همسرم. الان که همسرم این حرفو زد زدم به سیم اخر گفتم اره از خواهرت بدم میاد از همشون بدم از ریز تا درشتشون. میدونم تند رفتم ولی حقش بود خیلی وقت بود تو گلوم گیر کرده بود این حرف. ااااااقاااااااا من بدم میاااااد از همشووووون بدم میاد دلم نمیخواد تا اخر عمر ببینمشون از ته دلم بدم میاد ازشون به خاطر حرفاشون اذیت کردناشون کم محلیاشون. خفه شدم بسکه گفتن و لبخند زدم و هیچی نگفتم و اونا گفتن به به چه عروس آرومی. دارم میترکم اه. منو نخورین تورو خدا صرفا جهت درد دل و اروم شدنم بود اره من عروس بدیم ولم کنین بزارین زندگیمو بکنم 😢😢😢😢

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم از همشون بدم میاد اصلا دلم نمیخواد ببینمشون انقدر که متنفرم ازشون ولی به خاطره شوهرم تحملشون میکنم؛ گاهی هم حرفمو بهشون میزنم و وقتی ببینم بهم داره ظلم میشه جوابشونو میدم و ساکت نمیمونم چون اگه سکوت کنم بعدش خودخوری میکنم و خودمو حرص میدم 

بهت باد داره    

اره میرم خونشون نه باهام حرف میزنه نه محل میده بعد مادرش فکر میکنه مشکل منه فقط سلام حتی خداحافظی هم نداره فقط کلمه سلام

نه کی گفته شما عروس بدی هستی فقط ایراد کارت اینجاست که حرفارو تو دلت انباشته کردی یهو زدی به سیم آخر... عزیزم یه نصیحت هیچ وقت حرفای خانواده همسرو تو دلت نزار همشو به همسرت بگو... منم خودمم میگم اصلا چیز پنهونی از همسرم ندارم وقتی ام همسرم میبینه حق با منه میگه خب رفتو امد نکن و مثل خودشون باش

😎🤔
ففط میتونم بگم درکت میکنم منم خواهر شوهره کوچیکم کم محلم میکنه من اصلا کاریش ندارم دعوایی هم بینمون ...

اخه اینکه منو مقصر میدنن نمیدونم چرا. ولی راحت شدم گفتم حرفمو برای بار اول گفتم تو دلم چیه 

نه کی گفته شما عروس بدی هستی فقط ایراد کارت اینجاست که حرفارو تو دلت انباشته کردی یهو زدی به سیم آخر ...

ولی همه مثل همسر شما منطقی نیستند و اگر گلگی کنه شاید همسرش بگه مشکل از خودته ؛ مثل همسر من

منم از همشون بدم میاد اصلا دلم نمیخواد ببینمشون انقدر که متنفرم ازشون ولی به خاطره شوهرم تحملشون میک ...

بسکه که جواب ندادم این که گفتم اون از من بدش میاد منم متقابلا از اون الان واسشون خیلی درشت بوده. منو همسرم تو زندگیمون هیچ مشکلی نداریم ولی مطمینم یک روز زندگیمون به خاطر اونا خراب میشه 

ولی همه مثل همسر شما منطقی نیستند و اگر گلگی کنه شاید همسرش بگه مشکل از خودته ؛ مثل همسر من

بزار فکر کنه یه روزی خودش با چشم خودش میبینه و متوجه میشه مقصر شما نیستی. دیرو زود دارهاما بلاخره متوجه میشه شما کارتو ادامه بده

😎🤔
2706