2726
عنوان

اولین تکونای جنین

163 بازدید | 26 پست

اولین تکونای جنین چطوری میشه؟ من چیزی مث نبض حس نمیکنم. فقط گاهی دلم بدجوری میشه مث وقتی که از یه جایی می پری دلت هوری می ریزه. من گاهی یه همچین حسی تو یه نقطه از دلم حس میکنم. این همون تکون خوردن یا من دارم تلقین میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون تکوون خوردن 

اولاش چون جنین کوچیکه حرکاتش اینجوریه اصل حرکت ها مال هفته ۲۶ ب بعده و از هفته ۲۸ بهتره مرتب حرکات چک بشه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2728

نبض... برا من اولش مثل همین نبض بود بعد یواش یواش شبیه ماهی تو دلم سر می‌خورد بعدشم که فداش بشم چرخ چرخ میزد و لگد میزد الانم که ماشالله مردیه واس خودش همچین لگد میزنه از خواب میپرم ولی اولین حرکاتش یادم نمیره  هیچوقت 😍

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار  
پس من دارم اشتباه می کنم؟ این تکون خوردن نیس؟

نمیدونم والا

این چیزی که گفتی رو نمیتونم تصور کنم

شاید باشه شایدم نه🤔🤔🤔

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
همون تکوون خوردن  اولاش چون جنین کوچیکه حرکاتش اینجوریه اصل حرکت ها مال هفته ۲۶ ب بعده و از هف ...

جدی می گی؟ یعنی دارم حسش می کنم؟ آخه چند باری که این اتفاق افتاد بعد از غذا خوردن بود بخاطر این شک کردم نکنه تکون خوردنه

جدی می گی؟ یعنی دارم حسش می کنم؟ آخه چند باری که این اتفاق افتاد بعد از غذا خوردن بود بخاطر این شک ک ...

بعد از غذا خوردن چون بهش انرژی میرسه جون میگیره تکوون میخوره 

ولی اگه ی روز تکوون نخورد نگران نباش چون الان خیلی کوچیکه گاهی تکوون میخوره گاهی نه 

بعدا حرکاتشو شبیه باد پیچیدن حس میکنی 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من وقتی شیرینی میخوردم قشنگ بلند میشد بندری میرقصید 

البته هفته های بالاتر 

نبض... برا من اولش مثل همین نبض بود بعد یواش یواش شبیه ماهی تو دلم سر می‌خورد بعدشم که فداش بشم چرخ ...

ببخشیدنبض رو چن هفتتون احساس کردین

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2706