1464
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

ممنون از یاداوریتون😚

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
8

حی علی الصلوه

🤗🤗🤗

خداجونم سه چهارتا بچه سالم صالح به ما عطا کن                                                                                                                                       به مباحثه با افراد دارای یه سلسله ویژگی های خاص بسیار علاقه مندم چون ذهنمو سوق میده ب استدلال و تحلیل بیشتر موضوعات...چیزی که کمتر در موقعیت مجازی تجربه اش کردم خصوصا در نی نی سایت!😐