2737
2739
عنوان

درد گودي كمر و ترشح كم سفيد رنگ در ٢١ پريودي نشانه بارداري هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2788 بازدید | 24 پست
خانمي چه خبر ؟

سلام عزیز پریشب تست زدم منفی بود چهار روز بعد موعدم

هنوزم پرید نشدم البته نامنظم بودم همیشه 

شما چی؟؟

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز پریشب تست زدم منفی بود چهار روز بعد موعدم هنوزم پرید نشدم البته نامنظم بودم همیشه  ...

من شنبه موعدمه ٢٨ روزم كامل ميشه ولي ترشحاتم كلا قطع شده و فقط بعضي اوقات كمرم درد خفيف داره و دور نافم بعضي اوقات ميسوزه🤔 كلا عجيب شدم 🤦🏼‍♀️ ان شالا شنبه يك شنبه بي بي چك استفاده مي كنم....شما برو ازمايش اگه مثبت نشد

من شنبه موعدمه ٢٨ روزم كامل ميشه ولي ترشحاتم كلا قطع شده و فقط بعضي اوقات كمرم درد خفيف داره و دور ن ...

ان شالله که مثبت بشه مال شما

الآنم میتونی تست بزنی چون ۲۸روزه ای و منظم 

2731
ان شالله که مثبت بشه مال شما الآنم میتونی تست بزنی چون ۲۸روزه ای و منظم 

سلام منم هشت روزه عقب انداختم تا پریروز ک هرچی بیبی زدم منفی بود...کمرمم درد میکنه نمیدونم چرا پری نمیشم سابقه هم نداش پریمو عقب بندازم

سلام منم هشت روزه عقب انداختم تا پریروز ک هرچی بیبی زدم منفی بود...کمرمم درد میکنه نمیدونم چرا پری ن ...

برا بعضیا دیر لقاح انجام میشه صبر کن فعلا گرمی نخور 

ان شالله که مثبت بشه مال شما الآنم میتونی تست بزنی چون ۲۸روزه ای و منظم 

من امروز بعد ٢ روز تاخير پريود شدم 😔 اين سري دردايو تحمل كردم كه همش جديد بود ولي هيچ خبري نشد😢 شما چه خبر؟ ان شالا كه خوش خبري.... من كه خيلي ناراحتم

2738
من امروز بعد ٢ روز تاخير پريود شدم 😔 اين سري دردايو تحمل كردم كه همش جديد بود ولي هيچ خبري نشد😢 شم ...

بعد از ده روز تاخیر امروز تست زدم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم

ان شالا عزيزم همچنين شما هم به خواسته دلتون برسين... من ماه دوم اقدامم هست.... بايد تحمل كنم تا موعد ...

سلام عزیزم منم ماه سوم اقدام هستم 

امروز ۱۸ پری هستم ولی دیشب ب شدت کمر درد و زیر دلم درد میکرد امروزم از صب آبریزش بی رنگ و بو دارم

یعنی باردارم؟

شما باردار بودی با این علاعم؟

مــصــرف بــیــش از حــد احـتـرام            موجب سـرگـیـجـه بـعـضـیـا مـیـشـه درمـصـرف آن صـرف جـویـی کنـیـد