2726

عروسی بچه یه زنو شوهر هست از فامیل نزدیک شوهرم که خیلی در حقم بد کردن ایراد گرفتن از منو خانوادم و نزاشتن عروسیمون به درستی انجام بشه با کلی سختی و ناراحتی ازدواجمون شکل گرفت که مقصرش اون دو نفرن هنوزم اثارش تو زندکیم هست به نطرتون عروسی بچه این دو نفر برم؟؟شوهرم بره نمیشه که نره ولی من با خودم عهد کرده بودم چند سال پیش که هیچوقت عروسی بچه هاش نرم شما باشین چه میکنین؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نرووو عزیزم.من پسر داییم پشت سرم حرف زد منم نه عروسیش رفتم نه واسه بچش اصلاا دیگه نمیشناسمشون راااااحتم.چه حوصله داری ذهن ارومتو درگیر ادمای بد دنیا کنی

بهترین نیستم اما خودمم
همین کدو دلی یعنی میخوای بری خب..  خب شوهرت بره

نه بخدا اصلا دوس ندارم برم میدونم حرف و حریث درمیارن ب ا مون میگن چرا نیونده و ... بعد یه چهل دقیقه فاصله دارن منم شهر غریبم تنها میمونم شوهرمم همش دلش پیش منه که تنهام بعد ماشینم نداریم که سریع بیاد

بستگی داره ب اون بدی.من باشم اگر بدیش باعث ابرو ریزی بوده و تهمت بوده نمیرم.پررو میشن

مترو کوچیک جلوه دادن پیش بقیه گفتن فقیرن بی کلاسن و ازین حرفا در صورتیکه اینطور نبود کلی ماحرا بود

خوب نرو چه دردیه که بخای بری هزاربار بگی کاش نمیرفتم

مادر شوهرم اینا دوس دارن برم میگن تو چرا انقدر کیته ای هستی

2706