2733
2734
عنوان

ولادت امام هادی❤مجردا❤ازدواج

243 بازدید | 3 پست

امروز ولادت امام هادی، تنها امامی که برای پسرشون خواستگاری رفتن.

توصیه شده برای ازدواج به ایشون متوسل شد❤ امروزم تولدشونه. نمازشون رو بخونید و ازشون یه ازدواج موفق و سعادت و خوشبختی بخوایین. به امید خوشبختی همه جوانان💕

از سال ۹۸ نی نی سایت نیومده بودم😂

نماز امام هادی (ع)

مولف گوید که سید بن طاووس در جمال الاسبوع از برای هریک از ائمه علیهم السلام نمازی با دعا ذکر نموده از جمله نماز حضرت هادى عليه السلام؛ دو ركعت است در ركعت اول سوره «حمد» و «يس» و در ركعت دوم سوره «حمد» و «الرحمن»

دعاى آن حضرت:‏

يَا بَارُّ يَا وَصُولُ يَا شَاهِدَ كُلِّ غَائِبٍ وَ يَا قَرِيبُ غَيْرَ بَعِيدٍ وَ يَا غَالِبُ غَيْرَ مَغْلُوبٍ‏

اى نيكويى كننده اى با همه خلق پيوسته و عطا بخش اى شاهد هر پنهان و اى نزديك غير دور و اى غالب بر همه خلق بدون شكست

وَ يَا مَنْ لاَ يَعْلَمُ كَيْفَ هُوَ إِلاَّ هُوَ يَا مَنْ لاَ تُبْلَغُ قُدْرَتُهُ‏

و اى كسى كه هيچكس جز تو نداند چگونه هستى اى كسى كه به كنه قدرتت عقل نتوان رسيد

أَسْأَلُكَ اللَّهُمَّ بِاسْمِكَ الْمَكْنُونِ الْمَخْزُونِ الْمَكْتُومِ عَمَّنْ شِئْتَ‏

از تو درخواست مى‏ كنم اى خدا به حق اسم پنهان و سر نهان تو كه از هر كه خواستى مستور است

الطَّاهِرِ الْمُطَهَّرِ الْمُقَدَّسِ النُّورِ التَّامِّ الْحَيِّ الْقَيُّومِ الْعَظِيمِ‏

كه پاك و پاكيزه و با قدس و نزاهت نورانى كامل زنده ابدى بزرگ

نُورِ السَّمَاوَاتِ وَ نُورِ الْأَرَضِينَ عَالِمِ الْغَيْبِ وَ الشَّهَادَةِ الْكَبِيرِ الْمُتَعَالِ الْعَظِيمِ‏

نور (و نور بخش) آسمانها و نور زمينها عالم به اسرارغيب و شهادت بزرگ و بلند مقام و عظيم الشأن هستى

صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

درود فرست بر محمد (ص) و آل محمد

از سال ۹۸ نی نی سایت نیومده بودم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728