2726
عنوان

کیا مثل من هستن(خواب ظهر)

114 بازدید | 15 پست

خانما من ظهرا اصلا نمیتونم بخوابم حتی اگ کل شبو نخوابیده باشم .اگه که هم بتونم بخوابم به پنج دقیقه کشیده نشده باتپش قلبو ترس...بیدارمیشم شده حتی گریم میگیره احساسی بهم دست میده که انگار عزیزی رو از دست دادم بغض میگیرم.نمیدونم چمه

کسی  دلیلشو میدونه😣

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
فقط ظهرا این حسوداری؟

آره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوابم نمی‌بره معمولا ولی بعصی وقتا میخوابم 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2728
این طبیعیه.میگن ب زمانی ک میخوابی بستگی داره.من خودمم خیلی اینجور میشم

پس چرا همه اینطور نیستن

خیلی حس بدی به آدم دست میده.حتی الان که همش به طلاق فکر میکنم اگ ظهرچرتی بزنم بیدارشم حتی یدفع بغض جداشدنم اینکه شوهرم نیستشو دیگه نمی بینمش...میگیرتم😢

منم معمولا اینجوری میشم سعی میکنم نخابم یا گوشیمو کوک میکنم بیشترازربع ساعت نخابم چون بیشتر بشه حالم خییییلی بد میشه فک میکنم الاته که بمیرم حتما سریع باید بعدش یه چیز شیرین بخورم یا چای چیزی وگرنه هیچی دیگه

منم معمولا اینجوری میشم سعی میکنم نخابم یا گوشیمو کوک میکنم بیشترازربع ساعت نخابم چون بیشتر بشه حالم ...

جدی بنظرت مال چیه از افسردگی نیس؟؟

جدی بنظرت مال چیه از افسردگی نیس؟؟

شاید بخاطر افسردگیت باشه دکتر برو من بخاطر کمبود ویتامین اینجوری میشم البته همیشه نیست فشارم میفته واسه همین سعی میکنم بالاسرم خوراکی بزارم الان خداروشکر چندوقته اونجوری نشدم بخاطر مکملای بارداری که مصرف میکنم

شاید بخاطر افسردگیت باشه دکتر برو من بخاطر کمبود ویتامین اینجوری میشم البته همیشه نیست فشارم میفته و ...

اتفاقا کمبود کلسیم.ب ۱۲و کمخونیم دارم😐 فشارمم همیشه پایینه

خب پس بخاطر هموناست خودتو تقویت کن عزیزم من دچتربهم گفت بخاطر فشارپایین ادن حالت بهت دست میده

ممنو گلم💗

2706